Tänään pääsi ensimmäistä kertaa uimaan ja menin uimaan ihan nakuna pippeli paljaana vaikka rannalla oli tyttöjäkin. Oli kivaa, tytöt vaan naureskeli kun mä juoksentelin siellä rannalla pippeli heiluen. Niin ja oon 11 v.
kävin uimassa pippeli paljaana
26
10062
Vastaukset
- jimmmmiii
Hahaaa miksei voi uida jos on karvoja, mulla on ilmestyny pari viikkoa sitten muutamia pili karvoja. Ja oon uinut tällä viikolla mökillä alasti joka kerta.
- rentopoika
Olin kerran itekki nakuna uimassa.
- Wertuerss
Mutta sen pippelin voi myöskin piilottaa...
- Oletko_vähän_nolo
Ihan varmasti nauroivat katkarapuasi.
- Mä_ainakin_olen_nolo
Mut ei haittaa. :) Näkisittepä mun katkaravun, siinä sitä riittäisi naurettavaa kun se on saanu jo tähänkinmennessä paljon huimiota.
- Anonyymi
Tänään on kuuma kesä päivä lähdin pikkuveljen kaa uimaan ja menin uimaan ihan nakuna pippeli paljaana pikku veljeni perässä vaikka rannalla oli tyttöjäkin. Oli kivaa, tytöt vaan naureskeli kun mä juoksentelin siellä rannalla pippeli heiluen pikkuveljeni perässä . Niin ja oon 14 ee poika ja veljeni on 12 vee
- Anonyymi
”Tänään on kuuma kesäpäivä” päivätty 2022-11-30.
Siis kuuma kesäpäivä marraskuussa. Missä ihmemaassa asut?
- Anonyymi
Oot sus apina
- Anonyymi
Tykkään uida nakuna ja oon 14v karvaton vielä se on velttona siinä 7cm
- Anonyymi
Noloo
- Anonyymi
Uin kanssa usein alasti naapureiden kanssa, yksi maaseudulla asumisen etuja.
Heillä on poika ja tyttö ja tytön kanssa ollaan molemmat jo murrosiässä, poika on 10v.
Tietty kun usein saunotaankin yhdessä koko porukka, niin ei nyt sillain ujostella alastomuuttakaan.
Tosin pari kertaa on käynyt vähän nolosti, kun olen uinut tämän tytön kanssa kahdestaan tai ollaan oltu saunassa kahdestaan. Eli mulla on alkanut seisomaan, kun olen katsonut häntä. Tai no, hänen pilluaan, mutta kuitenkin.
Tosin ei siitä nyt ole tullut mitään seuraamuksia kylläkään, vaikka on hänkin ollut ainakin punastumisesta päätellen aika nolona... Katsonut kyllä myöskin aika uteliaan näköisenä mun vehjettäni, mutta ei ole nostanut siitä mitään mekkalaa.
Onpa joskus tullut runkattuakin jälkeen päin.
Mutta yleensä ei ole noita "ongelmia" ollut ja jos mulla on ollut olo jälkeen päin, niin tosiaan olen runkannut tätä tyttöä ajatellen ja pari kertaa hänen äitiänsäkin ajatellen. - Anonyymi
Iso pippeli sulla
- Anonyymi
Iso pippeli
- Anonyymi
Sinua luultiin ensimmäisen eli vuotesi aikana tytöksi.
- Anonyymi
Seksikästä
- Anonyymi
Miksei vois uida alasti jossain syrjäsemmällä rannalla missä vähemmän porukkaa? Harvoin on farkkujen alla valmiiks uimashortseja jos ei alunperin ollu tarkotus lähteä uimaan. Ja aika epäkäytännöllistä on tunkea uimashortsit farkkuihin. Aina voi riisua sellasessa paikassa missä ei oo muuta yleisöä ja sit livahtaa veteen.
- Anonyymi
BASED AF!!!
- Anonyymi
mäkioon kuinka pitä sun pipeli on
- Anonyymi
Ennen vai jälkeen uinnin ja syksylläkö?
- Anonyymi
16cm
- Anonyymi
Olen vuosia uinut nakuna mökillä (maalla) ja kaveri myös ui nakuna. Ei ole kivaa märät housut farkkujen tai collareiden alla. Kavereiden kanssa mennään jollekin metsälammelle mopoilla ja uidaan nakuna ja makkaraa paistetaan myös nakuna, vaatteet pannaan päälle vasta kun lähdetään, no ainakin olen nähnyt miten toisilla on muna ja karvat alkaneet kasvamaan ja myös seisokit on nähty. Meitä on pari mökkiläistä ja 4 paikallista poikaa nyt ollaan 12-14v, nyt on uusi mökkiläispoika se 12v jolla iso kulli ja karvat, ei se ujostellut nakuna uimisesta.
- Anonyymi00036
Oliko uikkarit kateissa
- Anonyymi00037
Mä asun kaupungissa ja rannat on suosittuja paikkoja kesällä, varsinkin hellejaksojen aikaan, joten täällä päin ei oikeen onnistu alasti uiminen. Jos ei uimashortseja oo mukana niin eipä sit tuu mentyä uimaan.
Ketjusta on poistettu 15 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka403579- 113508
- 1523369
Mikä on pahinta, mitä kaivatullesi
pelkäät tapahtuvan? Jos kuolemaa, vakavia sairauksia yms. ei lasketa?1032645Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv762631Hei Antti. Minähän varoitin jo 2 v sitten, ettei sinusta tule pääministeriä, vaikka kuinka
voittaisit vaalit. Vasurit ovat aina puukottaneet toisiaan selkään, eivät koskaan edestäpäin. Marinistit varsinkin IL t61598- 441445
Päivi Räsänen sai kutsun kongressiin todistajaksi.
Pystyykö Päivi pysymään totuudessa ja kertomaan kongressille, että raamattu ei ole lakikirja jota pitäisi noudattaa poli4001166Minkä kouluarvosanan (4-10) annat Thank God, sä tulit! sarjalle?
Katsoitko Thank God, sä tulit!? Uusi viihdeohjelma ei ollut kaikkien makuun, mutta jotkut tykkäsivät. Minkä kouluarvos541100Kaikkea hyvää kaikki
Kaikkea hyvää kaikki ja positiivisia ja hyviä asioita. Kylmää on kovia pakkasia. Pikku hiljaa kevättä kohti taas. Voimaa6910