Jos ei oo uikkareita mukana,niin kuinka moni käy uimassa ihan vaan vaatteet päällä?Ite ainaki käyn uimassa yleensä vaatteet päällä(farkut,poolopaita,maiharit,ja usein myös nahka/farkkutakki päällä *♡*)Tuntuu ihan kivalle.Suosittelen;-).
Uimaan vaatteet päällä
8
695
Vastaukset
- Saloseudulla
Mä uin alasti. Syrjäisellä lammella.
- freeballerboy
Viime kesänä menin farkuissa uimaan. Sillo oli jotain 30 astetta, tuli tosi kuuma skeitatessa ja skeitti paikan vieressä oli ranta. Yleisellä rannalla ei kehdannu mennä alasti veteen varsinki ku paljo muita ihmisiä lähistöllä. Alkkareita en käytä farkkujen alla. Ei muuta ku farkuissa veteen. En koskaan käytä shortseja vaan kesä helteellä aina farkut vaikka ois tosi kuuma.
Märät farkut tuntuu kiihottavalta vaikka kyl ne siin auringonpaisteessa ja helteessä kuivu aika nopeesti. Tumman siniset vähän löysemmät farkut märkänä näytti niinku ois jotku kiiltävät housut ja sit viel märät skeitti kengät... täytyy kyl tehä sama kans tänä kesänä jos helteet jatkuu.
Jos on siis farkuissa ja haluu mennä uimaan niin eipä siin ollu muita vaihtoehtoja ku farkuissa veteen jos on yleinen paikka eikä mitään farkkujen alla. - Hhll
Jos meen esim kaverin seuraks rannalle,mutta ei oo uikkareita mukana niin jos tekeeki mieli uimaan niin vaatteet päällä,kotona sitte ilman.
- jimppa13v
Joo tänään tosi kuuma, puistossa oli sellanen suihku allas. Pelattiin kavereitten kanssa futista, ja sit mentiin farkut ja bokserit jalassa sinne altaaseen. Jotenkin kiihotti kun alushousut kastu, ja pippeli.
- freeballerboy
Muuten hyvä mut jätä seuraavan kerran bokserit veke! Tuntuu vielä paremmalta pelkissä farkuissa ku ei oo mitään alla!
- tatu16
luulet sä vitun pedofiili et ketään kiinnostaa miten sä uit toivottavasti hukut nopeesti ja painu vittuun täältä nuortenpalstalta annan ton sun sähköposti osotteen netti poliisille sähköpostilla
- hohohohohhoohhoo
Käytiin kerran uimassa tuttujen kanssa erään tytön kanssa ja lyötiin jopa vitonen lisää sukelluksesta. Oli se lempi niin kuumaa.
Farkut päällä uiminen on just parasta kesällä 😀
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1176319Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3796125Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie695900Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443962Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1452355Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42345Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1181395- 121231
- 1831064
- 59887
