Aina haastattelussa Kimi nykii tai raaputtaa korvaansa. Oliskohan jotain vikaa? Lääkärikäyntiä suosittelisin.
Kimin korvassa vikaa?
6
160
Vastaukset
- mites_sinä
Kaivat nenääsi ja raavit muniasi?
- mikkorunk2
Joo, aurinkolaseista se vinkuja ei luovu. Aina aurinkolasit, illallakin
- nenuko
Ennen se tökkikin silmäänsä. seuraavaksi on varmaan kuulokkeet päässä, että jättäis korvatkin rauhaan. Mikä lie tökkimisen aihe seuraavaksi? Nenä?
- Näinsemenee
Peffa
- antimosse
mosse, yritä kestää. Myönnä olevasi sairas ja hakeudu hoitoon vapaaehtoisesti. Uskon kyllä, että olosi helpottuu kun saat oikeaa hoitoa ja oikeat lääkeet.
- tragol
Kokeilkaa mennä tunniksi huonosti lämmitettyyn saunaan kypärä päässä ja sitten kypärä päästä ja eikun haastatteluun !
Vertaa sokerimunkin syöminen huulia kielellä lipaisematta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persuja tuntuu kiinnostavan vain muiden rahat
En muista kenenkään muun olleen huolissaan yhtä paljon muiden rahoista kuin persujen. Mistähän se kertoo?692519Järkevä ehdotus: reilun 8 miljardin euron veronkorotukset
Nykyinen hallitus on päästänyt valtion tulopuolen rappeutumaan, vaikka varallisuutta on Suomessa enemmän kuin koskaan. U842394Miksei asevelvollisuuden kuluja lasketa Nato-menoihin?
Koskela (vas) kysyy aiheellisesti, että kun kerran palkka-armejaan perustuvat maat laskevat kysesestä toiminnasta aiheut172140Purralla luistaa hihna isolla pyörällä
Näki taas eilisillan tv-tentissä kuinka paniikissa oli kannatusromahduksen takia. Ei saanut kuin tiuskittua yksittäisiä441791Antti Lindtman heikko johtaja - ei valtiomiesainesta lainkaan
kyllä se eilen taas nähtiin. Ei pystynyt Antti vastaamaan edes toimittajan yhteen yksinkertaiseen kysymykseen - juu tai871755Miksi vasemmisto ei vastusta ulkomaisen halpatyövoiman maahantuontia
joka heikentää suomalaisten duunarien työmarkkina-asemaa ja rasittaa Suomen julkista taloutta? Vasemmistolla ideologin1171707Miksi kaikki avioeronneet miehet eivät kunnioita naisia?
Niin. Miksi avioeronneet miehet kohtelevat huonosti naisia, jotka lähestyvät heitä? Tämä on kokemuksen rintaääntä. Tämä2581605Mitä koululla tapahtui?
Onks kellää mitää vinkkilöit miks helikopteria tarvittii vuoksenniskan koulul https://www.is.fi/kotimaa/art-200001193287251067Persuilla kannatusromahdus - enää 13,5%.
Ylen tuorein puolueiden kannatusmittaus kertoo, että persujen kannatus on enää 13,5 prosenttiyksikköä. Kepu on mennyt he3231003Haluat nainen torjua minut
Yhä uudelleen ja uudelleen. Huomaan sen. Ymmärrän miksi, mutta silti se sattuu. Eihän minulla ole muuta kuin haaveet si9887