Aina haastattelussa Kimi nykii tai raaputtaa korvaansa. Oliskohan jotain vikaa? Lääkärikäyntiä suosittelisin.
Kimin korvassa vikaa?
6
92
Vastaukset
- mites_sinä
Kaivat nenääsi ja raavit muniasi?
- mikkorunk2
Joo, aurinkolaseista se vinkuja ei luovu. Aina aurinkolasit, illallakin
- nenuko
Ennen se tökkikin silmäänsä. seuraavaksi on varmaan kuulokkeet päässä, että jättäis korvatkin rauhaan. Mikä lie tökkimisen aihe seuraavaksi? Nenä?
- Näinsemenee
Peffa
- antimosse
mosse, yritä kestää. Myönnä olevasi sairas ja hakeudu hoitoon vapaaehtoisesti. Uskon kyllä, että olosi helpottuu kun saat oikeaa hoitoa ja oikeat lääkeet.
- tragol
Kokeilkaa mennä tunniksi huonosti lämmitettyyn saunaan kypärä päässä ja sitten kypärä päästä ja eikun haastatteluun !
Vertaa sokerimunkin syöminen huulia kielellä lipaisematta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 856483
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2905454Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii984151- 522900
- 272874
- 1202093
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua472030Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘991767- 721301
PS uusimman gallupin rakettimainen nousija
https://yle.fi/a/74-20170641 Aivan ylivoimaisesti suurin kannatuksen nousu PS:lle. Nousu on alkanut ja jatkuu 2 vuoden1591151