kalun koko

Tytöt, sanokaa mielipiteenne kalustani, se on 15cm pitkä ja paksuudeltaan ei ihan mahdu wc-paperihylsyn sisään, vähän vain käyrä ylöspäin, mitä sanotte?
Ikää mulla 16v. olen sheivannut kaikki karvat pois.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Vitu karvaton paska kasva aikuiseksi ja hanki kunno kyrpä.

Äänestä
  • Tappi mikä tappi......ei sillä tee mitään, vaikka tunkisit perseensilmään!!!!!!!!!!!

    Äänestä

Ei näi miehellä pitää kyl karvat olla nyt dua luullaa 11v:(

Äänestä

joo, jatka vaan sitä wc-paperirullan käyttöä.

Äänestä

ihana...mulla tosin tiukka pimppi....ei mee ku 2 sormee.....

Äänestä

Ja pienet pojantumpit siellä vastailee, kun samalla sitä omaa tappia pinseteillä hinkkaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


16vkalu kirjoitti:

Tytöt, sanokaa mielipiteenne kalustani, se on 15cm pitkä ja paksuudeltaan ei ihan mahdu wc-paperihylsyn sisään, vähän vain käyrä ylöspäin, mitä sanotte?
Ikää mulla 16v. olen sheivannut kaikki karvat pois.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu