Tytöt, sanokaa mielipiteenne kalustani, se on 15cm pitkä ja paksuudeltaan ei ihan mahdu wc-paperihylsyn sisään, vähän vain käyrä ylöspäin, mitä sanotte?
Ikää mulla 16v. olen sheivannut kaikki karvat pois.
kalun koko
16vkalu
6
<50
Vastaukset
- Tatu96
Vitu karvaton paska kasva aikuiseksi ja hanki kunno kyrpä.
- nakkinakkinakki
Tappi mikä tappi......ei sillä tee mitään, vaikka tunkisit perseensilmään!!!!!!!!!!!
Ei näi miehellä pitää kyl karvat olla nyt dua luullaa 11v:(
- metriheikki
joo, jatka vaan sitä wc-paperirullan käyttöä.
- 15v
ihana...mulla tosin tiukka pimppi....ei mee ku 2 sormee.....
- hävetkäärunkkarit
Ja pienet pojantumpit siellä vastailee, kun samalla sitä omaa tappia pinseteillä hinkkaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 17213125
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1545468Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p454860Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1493699Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska392808Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1231989Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1141734Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3671655Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1101552Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1361481