Moi! Mulla siis kaapissa lojuu lumia 900 , joka on kuitenkin viallinen mutta haluaisin puhelimen myydä , niin paljonko tollasista yleensä pyydetään ?
rikkinäinen lumia, auttakaas
11
<50
Vastaukset
- kylläjaei1
Riippuu miten viallinen. Kyseessä on jo vanhentunut malli jolle ei enää tule päivityksiä eli tuskin saat 15 euroa enempää kun otetaan huomioon viallisuus. Näitä kun ei enää kannata edes korjailla..
Tosin ei se ole tyhmä joka pyytää vaan se joka ostaa kuuluu sanonta:)- auttakaatyhmää
Kosteusvaurio. Onko sitä sitten edes
Järkeä myydä , että ostaako kukaan tollasia? auttakaatyhmää kirjoitti:
Kosteusvaurio. Onko sitä sitten edes
Järkeä myydä , että ostaako kukaan tollasia?Eihän siinä sitten ole enää muuta hyödynnettävää kuin kuoret ja etulasi.
- viesuosiolla
auttakaatyhmää kirjoitti:
Kosteusvaurio. Onko sitä sitten edes
Järkeä myydä , että ostaako kukaan tollasia?Veisin SER kierrätykseen. Loppupelissä kukaan tuskin ostaa tuota.
- näyttörikki
Maksan 20€ jos näyttö on ehjä.
- OutOfDate
En huolis vaikka maksettais!
- näyttörikki
Jos näyttö on ehjä maksan 20€
- löytyyjapaljonkin
Tyhmiä ihmisiä löytyy näemmä vieläkin:D
- Buzz1
löytyyjapaljonkin kirjoitti:
Tyhmiä ihmisiä löytyy näemmä vieläkin:D
Kysynpä että mikä se sinä olet sanomaan toisen tyhmyydestä? Sinä et edelleenkään näytä tajuavan että tämän palstan tyhmin ja sairain olet sinä, kannyman.
- Olensanomaan
Buzz1 kirjoitti:
Kysynpä että mikä se sinä olet sanomaan toisen tyhmyydestä? Sinä et edelleenkään näytä tajuavan että tämän palstan tyhmin ja sairain olet sinä, kannyman.
Minä olen sanomaan kun ostetaan rikkinäisiä ja reikäisiä malleja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse734527Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1053769Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä1423463Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.371970Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575691921Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.891219- 1181035
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.127944- 55925
Mikä homma?
https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä25837