Artemis aikuisille

Masakahvi1990

20

31605

    Vastaukset 20

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mainostustavaan

      niistä sadasta naisesta on viistoista tai kaksikymmentä paikalla vuorossa ja niistä viidestätoista on parhaat kolmetoista varattu koko ajan. parempi hommata nainen ihan muualta

      • laadullekysyntää

        Miten ne kolmetoista ekaa on päässeet hommiin? Kyllähän nekin sieltä vapautuu aikanaan. Eikö se ole laadun merkki että ovat varattuna. Olisiko se sitten parempi että salissa istuisi 50 rumaa kalkkunaa tyhjänpanttina?


      • Kokonaisvaltaistako

        Haittaako se kun suuri osa asiakkaista ei ole komeimpia kukkoja?


      • Anonyymi

        Älä puhu paska jos et tiedä asiasta mitään!


    • Engel_Bordell
    • Hypynpäälle

      Kävin ekaa kertaa Artemiksessa eilen ja oli kyllä huomattavasti parempi paikka kuin ennakkoon odotin. Suurin osa tytöistä oli n. 20 -30 vuoden väliltä ja kouluarvosanoilla 9 - 10. Tyttöjä oli paikalla useita kymmeniä joten valinnanvaraa oli. Sisäänpääsymaksu 80€ joka sisältää syömiset ja alkoholittomat juomat, kylpytakin, pyyhkeet, lukolliset kaapit ja sandaalit, pääsyn saunoihin ja kuntosalille.

      Tytöt veloittavat 60€/30min. Itse vietin laatu-aikaa ensin yhden Kolumbialaisen seurassa. Tyttö oli kyllä ihan malliainesta. Sängyssä ok. Seuraavana mukaansa houkutteli 22v marokkolainen tyttö. Nyt oli jo huomattavasti kiihkeämpää menoa, kuin latinon kanssa. Kolmantena 28v tumma ja tulinen huumorityttö Valenciasta. Illan viimeiset hitaat nautiskelin Gwen Stefania muistuttavan sinisilmäisen Moldovialaistytön kanssa. Kaikki 4 olivat todella ammattitaitoisia ja kivoja persoonia.

      Suosittelen lämpimästi Berliinin käviöille.

      • Anonyymi

        Kova!


    • Saunatonttu1

      Erittäin asiallinen paikka. Menet sisään maksat 80€ pääsymaksun, saat avaimen lukolliseen kaappiin. Sen jälkeen käyt vaihtamassa vaatteet ja puet punaisen kylpytakin päällessi. Jokaisella asiakkaalla on siis samanlainen kylpytakki päällänsä.
      Käytössäsi on tuolla 80€ kaikki alkoholittomat juomat, kalja, lämmintä ruokaa seisovasta pöydästä (joka oli myös todella hyvää), saunat, uima-altaat, kuntosali, elokuvateatteri, solariumi. Viinapaukut oli 10€ kpl.
      Sitten ne naiset aaaaah, valikoima on varmasti yksi maailman parhaimmista. Sieltä löytyy jokaisen makuun varmasti jotakin. On mustaa, blondia, punatukkasta, lyhyitä, pitkiä, isoja tissejä, chubbyja, laihoja, fitness malleja, pornotähtiä, naapurin tyttöjä, tatuoituja...
      60€ lisämaksulla saat siis valita naisen kun naisen 30 minuutksi. Pääsette siistiin huoneeseen ja siellä voit sit tehdä naisen kanssa mitä lystää.
      Suosittelen menemään hyvissä ajoin klo14-18 välissä. Viikonloppusin sekä yöaikaan paikalla on todella paljon porukkaa ja osa todella juovuksissa. Ja sillon on aina parhaat tytyt varattu.

    • Anonyymi

      kaikkien paikkojen ykkönen

    • Anonyymi

      Artemis on erinomainen kylpylä, olen menossa sinne joululomalla jälleen kerran. Ihanat naiset ja ilmapiiri, todellista laatuaikaa siellä!

      • Anonyymi

        Katsooko kukaan tanssijoita harrastamatta seksiä?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Katsooko kukaan tanssijoita harrastamatta seksiä?

        Ei ne siellä tanssi, istuvat tai käppäilevät ympäriinsä. Tosi mahtava paikka, saa nauttia todellisista sexy-mimmeistä. Kävin toukokuussa ja syksyllä uudelleen


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ei ne siellä tanssi, istuvat tai käppäilevät ympäriinsä. Tosi mahtava paikka, saa nauttia todellisista sexy-mimmeistä. Kävin toukokuussa ja syksyllä uudelleen

        Poika ystäväni sanoi, ettei hän harrastanut seksiä, hän vain katseli. Onko se mahdollista niin monen naisen keskuudessa?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Poika ystäväni sanoi, ettei hän harrastanut seksiä, hän vain katseli. Onko se mahdollista niin monen naisen keskuudessa?

        Ei ole:D


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Poika ystäväni sanoi, ettei hän harrastanut seksiä, hän vain katseli. Onko se mahdollista niin monen naisen keskuudessa?

        Kaikki on mahdollista.
        Sä voit lähteä Gambiaan kalastaan.


    • Anonyymi

      Sinne vaan kaikki batit ja ryydit renaamaan, ukrainaiset ja romanaiset ympärysvasalleineen edustavat myös.

      • Anonyymi

        Mitä on "romanaiset"?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mitä on "romanaiset"?

        Se on 3lapsen yh-Irmalta jäänyt elämäm kova kolu vähän kesken.


    • Anonyymi

      Suosittelen, olen käynyt viimeiset 20-vuotta pois lukien kiinniolo ajan tuossa taannoin. Erittäin mukava paikka kaikilla herkuilla. Täydellinen rentoutumiseen👌

    • Anonyymi

      Pitäs käydä. Täällä on ainainen puute. Viime pyhänä kirkossa pappi puhui että oli kuullut joltakin kulkumieheltä että hän oli tavannut miehen toissa vuonna joka oli nähnyt naisen.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      46
      2263
    2. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      702
      1489
    3. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      106
      1168
    4. Mitä nyt haluaisit kysyä kaivatultasi?

      Tässä hetkessä tai menneestä?
      Ikävä
      131
      1067
    5. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      89
      963
    6. Mikä hänessä

      Saa sut kuumaksi?
      Ikävä
      71
      913
    7. Kuka om uusi kylän mies?

      Ajelee polkupyörällä. Vaalea, melkein kalju. Ilmestyi katukuvaan tänä kesänä. Viettää aikaa kauppojen tuulikaapeissa. Ku
      Suomussalmi
      16
      744
    8. oot mun silmissä

      Vain äärettömän nolo. Anna olla jo 😂
      Ikävä
      116
      698
    9. Taidan olla pelkuri

      Kun en uskalla edes kysyä sulta 😳
      Ikävä
      33
      694
    10. Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella

      Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä
      Suomussalmi
      23
      608
    Aihe