Onko kukaan täällä kokeillut tätä Artemis aikustenklubia Berliinissä? Näköjään sata naista koko ajan valmiina ja sisäänpääsy 60 euroa: http://www.wikisexguide.com/wiki/Berlin/Brothels/ARTEMIS
Kuulemma maailman suurimpia bordelleja.
Artemis aikuisille
18
24118
Vastaukset
- mainostustavaan
niistä sadasta naisesta on viistoista tai kaksikymmentä paikalla vuorossa ja niistä viidestätoista on parhaat kolmetoista varattu koko ajan. parempi hommata nainen ihan muualta
- laadullekysyntää
Miten ne kolmetoista ekaa on päässeet hommiin? Kyllähän nekin sieltä vapautuu aikanaan. Eikö se ole laadun merkki että ovat varattuna. Olisiko se sitten parempi että salissa istuisi 50 rumaa kalkkunaa tyhjänpanttina?
- Kokonaisvaltaistako
Haittaako se kun suuri osa asiakkaista ei ole komeimpia kukkoja?
- Anonyymi
Älä puhu paska jos et tiedä asiasta mitään!
- Engel_Bordell
Laitetaan aiheeseen kuuluva juttu, ennen kuin unohtuu
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2016041521421497_ul.shtml - Hypynpäälle
Kävin ekaa kertaa Artemiksessa eilen ja oli kyllä huomattavasti parempi paikka kuin ennakkoon odotin. Suurin osa tytöistä oli n. 20 -30 vuoden väliltä ja kouluarvosanoilla 9 - 10. Tyttöjä oli paikalla useita kymmeniä joten valinnanvaraa oli. Sisäänpääsymaksu 80€ joka sisältää syömiset ja alkoholittomat juomat, kylpytakin, pyyhkeet, lukolliset kaapit ja sandaalit, pääsyn saunoihin ja kuntosalille.
Tytöt veloittavat 60€/30min. Itse vietin laatu-aikaa ensin yhden Kolumbialaisen seurassa. Tyttö oli kyllä ihan malliainesta. Sängyssä ok. Seuraavana mukaansa houkutteli 22v marokkolainen tyttö. Nyt oli jo huomattavasti kiihkeämpää menoa, kuin latinon kanssa. Kolmantena 28v tumma ja tulinen huumorityttö Valenciasta. Illan viimeiset hitaat nautiskelin Gwen Stefania muistuttavan sinisilmäisen Moldovialaistytön kanssa. Kaikki 4 olivat todella ammattitaitoisia ja kivoja persoonia.
Suosittelen lämpimästi Berliinin käviöille.- Anonyymi
Kova!
- Saunatonttu1
Erittäin asiallinen paikka. Menet sisään maksat 80€ pääsymaksun, saat avaimen lukolliseen kaappiin. Sen jälkeen käyt vaihtamassa vaatteet ja puet punaisen kylpytakin päällessi. Jokaisella asiakkaalla on siis samanlainen kylpytakki päällänsä.
Käytössäsi on tuolla 80€ kaikki alkoholittomat juomat, kalja, lämmintä ruokaa seisovasta pöydästä (joka oli myös todella hyvää), saunat, uima-altaat, kuntosali, elokuvateatteri, solariumi. Viinapaukut oli 10€ kpl.
Sitten ne naiset aaaaah, valikoima on varmasti yksi maailman parhaimmista. Sieltä löytyy jokaisen makuun varmasti jotakin. On mustaa, blondia, punatukkasta, lyhyitä, pitkiä, isoja tissejä, chubbyja, laihoja, fitness malleja, pornotähtiä, naapurin tyttöjä, tatuoituja...
60€ lisämaksulla saat siis valita naisen kun naisen 30 minuutksi. Pääsette siistiin huoneeseen ja siellä voit sit tehdä naisen kanssa mitä lystää.
Suosittelen menemään hyvissä ajoin klo14-18 välissä. Viikonloppusin sekä yöaikaan paikalla on todella paljon porukkaa ja osa todella juovuksissa. Ja sillon on aina parhaat tytyt varattu. - Anonyymi
kaikkien paikkojen ykkönen
- Anonyymi
Artemis on erinomainen kylpylä, olen menossa sinne joululomalla jälleen kerran. Ihanat naiset ja ilmapiiri, todellista laatuaikaa siellä!
- Anonyymi
Katsooko kukaan tanssijoita harrastamatta seksiä?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Katsooko kukaan tanssijoita harrastamatta seksiä?
Ei ne siellä tanssi, istuvat tai käppäilevät ympäriinsä. Tosi mahtava paikka, saa nauttia todellisista sexy-mimmeistä. Kävin toukokuussa ja syksyllä uudelleen
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei ne siellä tanssi, istuvat tai käppäilevät ympäriinsä. Tosi mahtava paikka, saa nauttia todellisista sexy-mimmeistä. Kävin toukokuussa ja syksyllä uudelleen
Poika ystäväni sanoi, ettei hän harrastanut seksiä, hän vain katseli. Onko se mahdollista niin monen naisen keskuudessa?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Poika ystäväni sanoi, ettei hän harrastanut seksiä, hän vain katseli. Onko se mahdollista niin monen naisen keskuudessa?
Ei ole:D
- Anonyymi
Sinne vaan kaikki batit ja ryydit renaamaan, ukrainaiset ja romanaiset ympärysvasalleineen edustavat myös.
- Anonyymi
Mitä on "romanaiset"?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mitä on "romanaiset"?
Se on 3lapsen yh-Irmalta jäänyt elämäm kova kolu vähän kesken.
- Anonyymi
Suosittelen, olen käynyt viimeiset 20-vuotta pois lukien kiinniolo ajan tuossa taannoin. Erittäin mukava paikka kaikilla herkuilla. Täydellinen rentoutumiseen👌
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1121441
Se helpottaisi oloa jos
Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin881297Palsta kysely..
Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott1361047- 68974
- 39897
- 69864
- 97857
- 75846
Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa
Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.54832Ihmeellistä millaisissa tilanteissa ajatukset kulkuun sinuun
Eilen seurasin kun ihmiset ajoivat kaupan parkkipaikalle ja menivät yhdessä kauppaan. Iski jotenkin ikävä. Mietin että39774