Kaisa ja Traian

Käenpesä

Kaisa on 28-vuotias juristi. Hän on menestynyt ja kaunis nainen. Hänen hiuksensa ovat ruskeat, melko pitkät. Kaisa harrastaa kuntosalilla käyntiä, joten hänen kroppansa on hyvässä kunnossa. Hänellä on melko vaatimattoman kokoiset, mutta todella kiinteät ja terhakat rinnat. Perse on kiinteä, treenin muokkaama. Kaikinpuolin Kaisa on seksikäs.

Hän asuu miehensä kanssa kommuunissa, jossa asuu myös serbialainen, sittemmin suomalaistunut lääkäri, Traian. Kaisa on viimeaikoina tuntenut vetoa Traianiin, mutta miehensä Jussin takia on pakoillut tunteitaan.

Kaisa kävelee Traianin huoneen ohi. Mies makoilee sängyllä ilman paitaa ja lukee kirjaa. Kaisa pysähtyy tuijottamaan. Hänen himonsa heräävät, mutta hän jatkaa päättäväisesti kohti omaa huonettaan. Jussi ei ole kotona. Kaisa alkaa lukea kirjaa mutta hänen ajatuksensa harhailevat Traianissa. Lopulta hän antaa periksi ja lähtee Traianin huoneeseen. Hän katselee miestä ovelta ja astuu sitten lähemmäksi. Hän selittää, että tuli lainaamaan jotain iltalukemista ja alkaa katsella hyllyssä olevia kirjoja. Traian nousee ja kertoo, että ne ovat Serbialaisia satukirjoja, joita hän joskus lukee itselleen "iltasaduksi". He jäävät tuijottamaan toisiaan.

"Ei tästä tule mitään" -Kaisa huokaisee.
"Mistä?" -Traian kysyy. Samassa Kaisa hyökkää miehen kimppuun ja hukuttaa tämän kiihkeään suudelmaan. Kaisa riisuu satiiniyöasunsa. Hänellä on päällään enää mustat rintaliivit ja mustat, sporttiset alushousut. Kaisa ja Traian kaatuvat sängylle ja suutelevat toisiaan. Mies hyväilee Kaisan kiinteää takapuolta. Tunnelma on sähköinen. Kaisa laskee alushousunsa nilkkoihin ja levittää haaransa. Traianin kalu lipuu pilluun ja nainen liikuttaa lantiotaan. Kuuluu litinää kyrvän pumpatessa pillussa. Kaisa huokailee kiimaisena. Huokailu voimistuu ja muuttuu voihkinnaksi. Traian puristelee Kaisan rintoja. Molemmat ovat tietoisia petoksesta, mutta eivät voi himoilleen mitään. Kaisa tuntee kyrvän lipuvan pillunsa perukoille kerta toisensa jälkeen ja voihkii nautinnosta. Yhtäkkiä ovi avautuu ja parin kämppis Pete astuu sisään. Kaisa saa kietaistua yöasun ylleen ja molemmat ovat, kuin mitään ei olisi tapahtunutkaan. Petellä on omat huolensa, eikä tämä aavista mitään. Peten lähdettyä Kaisa on murtunut.
"Entä jos se ois ollu Jussi?!" -hän sähisee Traianille. Kaisa ryntää parvekkeelle ja polttaa ensimmäisen tupakkansa yli kymmeneen vuoteen. Hän vetää pitkiä savuja hermostuneena ja miettii, pitäisikö hänen kertoa petoksesta miehelleen.

2

13395

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mie vaa...

      Voitko jatkaa? toi oli hyvä. kertoisit vaikka kaisasta naimassa peteä..

      • jumpelis

        ei toisten tarinoita saa matkii=)))


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nainen näytät mummolta. :D

      Siks sua ei huoli kukaan.
      Ikävä
      180
      2187
    2. Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!

      En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,
      87
      1570
    3. Varattais lähihotellista

      🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää
      Ikävä
      182
      1444
    4. Nyt jäi velat perimättä

      Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta
      Jämsänkoski
      14
      1274
    5. Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."

      RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita
      Tv-sarjat
      43
      1112
    6. Martinan aussikulta, missä?

      Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!
      Kotimaiset julkkisjuorut
      213
      1074
    7. Haluaisin sun kanssa yhteisen

      Elämän. Haluun sut.
      Ikävä
      45
      987
    8. Mitä tekisit jos kaivattusi olisi

      humalassa, kun tapaat hänet jossain seuraavalla kerralla?
      Ikävä
      97
      905
    9. Rakkauden kesä 2025

      Oletko valmis? 🥰
      Ikävä
      85
      845
    10. Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?

      Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan
      Ähtäri
      49
      805
    Aihe