Näin SEPON poliisiasemalla. Sillä oli päällä meikkiä ja naisten vaatteet ja halusi vaihtaa passiinsa sukupuolen naiseksi.
Tälläistä se vindovs aiheuttaa, kannattaakin pysyä mahdollisimman kaukana vindovsista!
Näin SEPON....
8
<50
Vastaukset
- Illuusioiden_loppu
Heh heh heh heh.....konilla on näköjään myös tällainen fantasia......† Miksikäs noita oikein sanottiinkaan......transvestiiteiksi, jotka sitten lopulta haluavat vaihtaa sukupuolensakin......karmeaaa.......†
Mutta iankaikkinen totuus on, ettei KUKAAN PYSTY VAIHTAMAAN SUKUPUOLTAAN!
Lääkärit voivat leikellä ihmistä, syöttää sille hormoneita ja ties mitä myrkkyjä, mutta kun Jumala loi miehen ja naisen (se lukee raamatussa), ei sitä pysty millään enää muuttamaan!
Saahan sitä ihmisen vaikka sian näköiseksi leikellä ja turvottaa sieltä täältä kaikkinaisilla hormooneilla ym. aineilla, mutta sisimmässään ihminen on joko mies tai nainen!
Ja kun aika meistä kerran jättää, ihminen on siellä tuonpuoleisessa tismalleen sama olento, kun mikä oli luotuna maan päälläkin. Mies tai nainen!Hmm......paha tilanne.....tjaah...mm...heh heh heh....vai niin....heh heh heh heh heh......
Kuinka usein näette näitä jumalia/muita tonttuja? Vai minkälaiset harhat on kyseessä, kuuletteko ainoastaan? Ovatko nämä äänet käskeviä?
"Mutta iankaikkinen totuus on, ettei KUKAAN PYSTY VAIHTAMAAN SUKUPUOLTAAN!"
Tästä olen samaa mieltä.- Entäs_huomenna
Monesko bongipiipullinen se on menossa........†
Entäs_huomenna kirjoitti:
Monesko bongipiipullinen se on menossa........†
Miksi itseltäsi kysyit.....................†
- illanfantasia
Oisko lohduttanu poliisin napsaisema kuva vaan siihen vanhan päälle....
- ElReinok
olikohan sama seppo joka esitti anneli auerin miesystävää? eiks se ollu kanssa polliisi?
- hyvä-hyvä
Asiaa pukkaa, hyvä!
- hieno-homma
Asiaa tuppaa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 16912833
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1545458Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p454780Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1493689Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska392788Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1201955Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1111706Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3661638Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1081538Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1361471