L-S Cup hienoa

Hienoa että oli reilusti yamaha kuljettajia Eurassa.
Olikohan kokonaista 4 sekä yksi hylätty
13105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

:)

Käy vähän sääliksi tätä kirjoittajaa. Ilmoittele jos voin auttaa jotenkin.

Äänestä

Mikäli kirjoittaja on se joksi kuulen niin häneen ei enää mikään apu auta.
LSC porukat ovat kaiketi piikki lihassa. Aivan sama.

Äänestä

Eiköhän se ole kuitenkin tärkeintä että paikalle pääsijät saavat kisata ja harrastaa mahdollisuuksien mukaan. Ei ole niin itsestään selvää että voi olla joka toinen viikko pari päivää töistä poissa että saa ajaa akkn sarjaa. Tämä on vapaa maa jokainen saa tehdä mitä haluaa / kykenee. Hakekaa positiivisia puolia , se on taitolaji sekin.

Äänestä

Honkajoella onkin sitte luvassa täydelliset kisat.......
Ainankin toimihenkilöissä nähtyy löytyvän....

Äänestä
  • Tasasko on jammu rutisijat liikkeellä ettei vaan taas menis ulvilaan. mutta tehkää ilmarin kanssa kilpailu ja auttakaa sitä kilpailun järjestämisessä. mulla oikeesti ei oo kiinnostusta kitisiöiden kanssa toimia ja juuri sinä teet mun silmissä Länsi Suomen jammuluokasta ihan paskan sekä koko LS touhusta. kiitä ittees ja mee järjestään kisoja niin ei tarvi muiden vaivaitua teidän takianne.
    Mielestäni jos k ilpailijat käyttäytyy oikein ja sääntöjen mukaan niin kilpailijat tekee siitä hienon ja tasapuolisen kilpailun eikä kukaan toimihenkilö.
    Ja kuinka hienoo on ollut LS kuppi olen käynyt pari katsomassa en sanoisi kaikista asioista noin ja miksi yleensä kisan jälkeen muutama avautuu että voiko noin tehdä. miksi jos kaikki on upeeta ja hienoo.
    Voinko näillä puheilla perua Honkajoelle menon hoidakko kaikki toimihenkilöt ja asiat joita minä olen sinne hoitanut. voit soittaakin jos et täällä vastaa nimelläs

    Äänestä

  • Tasasko täytyy alkaa olisit ilmoittanut ettet pysty ajattamaan isoja autoja kilpailuissasi,ja nyt kenkää puristaa
    ps: olet juuri nyt voittanut me naiset vuosikerran 2016 ja hamekankaat päälle

    Äänestä

  • Tuukko henk koht tuomaan, sitä odotellessa. nimimerkintakaa kun huutelee voi olla itelleskin tarvetta hameelle

    Äänestä

  • mattipuhakka kirjoitti:

    Tasasko on jammu rutisijat liikkeellä ettei vaan taas menis ulvilaan. mutta tehkää ilmarin kanssa kilpailu ja auttakaa sitä kilpailun järjestämisessä. mulla oikeesti ei oo kiinnostusta kitisiöiden kanssa toimia ja juuri sinä teet mun silmissä Länsi Suomen jammuluokasta ihan paskan sekä koko LS touhusta. kiitä ittees ja mee järjestään kisoja niin ei tarvi muiden vaivaitua teidän takianne.
    Mielestäni jos k ilpailijat käyttäytyy oikein ja sääntöjen mukaan niin kilpailijat tekee siitä hienon ja tasapuolisen kilpailun eikä kukaan toimihenkilö.
    Ja kuinka hienoo on ollut LS kuppi olen käynyt pari katsomassa en sanoisi kaikista asioista noin ja miksi yleensä kisan jälkeen muutama avautuu että voiko noin tehdä. miksi jos kaikki on upeeta ja hienoo.
    Voinko näillä puheilla perua Honkajoelle menon hoidakko kaikki toimihenkilöt ja asiat joita minä olen sinne hoitanut. voit soittaakin jos et täällä vastaa nimelläs

    Miksi sitten vaivaudut jos kuppi on ihan paska?

    Äänestä

Oho,nyt ei ymmärrä. täytyy miettiä tullaanko päätös kisaan. Onko vakio kilpailunjohtaja syrjäytetty? Jos niin miksi, linja on ollut hyvä?

Äänestä
  • Älkää ihmeessä menkö viimeiseen kisaan, ette voi kuitenkaan voittaa noilla suorituksilla.

    Äänestä

Ropponen on hoitanut hommat hienosti... Saa puhakkakin tulla peliin mukaan mun puolesta ainakin. Ehtii Ropponenkin kahville päivän aikana.

Äänestä

Joo... Ropponen on porukoineen hoitanut hommat hienosti, mutta saa puhakkakin tulla mukaan. Ainakin mun puolesta. Ehtii Ropponenkin paremmin kahville.

Äänestä

No... tulipa asia sanottua näköjään kahteen kertaan. Sori.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


missäkehujatnyt kirjoitti:

Hienoa että oli reilusti yamaha kuljettajia Eurassa.
Olikohan kokonaista 4 sekä yksi hylätty

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu