Oonko raskaana?!

Pelokasss

Oon 12-vuotta ja pelkään olevani raskaana:/ olen harrastanut seksiä mutta käytin poikaystäväni kanssa kumia. En uskalla puhua aiheesta äitini kanssa enkä ole kavereillekkaan kertonut. Minua väsyttää kokoajan vaikka nukkuisinki yön hyvin.... Vatsani on todella kipeä mutta rintani ovat normaalit. Kuukautiset olivat tässä kuussa mutta olin sängyssä vasta kuukautisten jälkeen. Paljonko raskaus testi keskimääein maksaa?

3

176

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Naispari

      Käypä kipinkapin apteekissa kysymässä hintaa ja nopsaan ettei raskaus etene liianpitkälle.Puhutaan parista kympistä varmaankin...jos haluat enempi kysellä asiasta kirjoittele minulle [email protected]

    • mömmi

      Raskaustestejä saa apteekista alle 10 eurolla. Suurista marketeista löytyy usein myös. Tee raskaustesti kun seuraavien kuukautisten tulisi alkaa. Jos testaat liian aikaisin niin tulos voi olla väärä (eli mahdollinen raskaus ei näy).

    • ei.oo.totta

      Kuka urpo käy harrastaa seksii ton ikäsenä!?!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olen tumma ja tulinen

      Ja vielä suora - en ollut sinua varten. n to m
      Ikävä
      171
      1116
    2. Tunnustuksia

      Haluatko tunnustaa jotain, mitä on sydämelläsi?
      Ikävä
      65
      906
    3. Mitä kysyisit

      Mihin haluaisit vastauksen häneltä eli mitä kysyisit?
      Ikävä
      86
      810
    4. Mitä luulet

      Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?
      Ikävä
      72
      737
    5. Sä et vaan töllö tajua että rakastuin

      Mikä stana siinä on niin vaikea ymmärtää?! Täh
      Ikävä
      46
      683
    6. Vielä hyvinvointitalosta

      Suurin osa pyhäjärvisistä on sivistynyttä fiksua porukkaa ja on täysin hankkeen kannalla. Nyt vain pieni äänekäs joukko
      Pyhäjärvi
      78
      632
    7. Kerro jokin

      👻 tarina
      Ikävä
      62
      609
    8. 28
      585
    9. Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa

      ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su
      Ikävä
      35
      585
    10. Luule ja ajattele minusta

      mitä tykkäät nainen, olet ajat sitten antanut itsestäsi ihan omanlaisen kuvan.. 😅
      Ikävä
      46
      579
    Aihe