Oon ihan semihyvännäkönen 15- vuotias tyttö.. oon ihan onneton parisuhteitten kanssa. Pojat ei ees vilkase muhun.
Entiedä mikä mus on vikana.
Pitkät tummat hiukset ja kroppa on kunnossa.
Oon hyvä koulussa , ka oli jotain 8,5
Tiedän kyllä yhden syyn.. Oon aika hiljainen ja sillai.
Mutten haluis mitää hirveen pinnallista poikaa.
Musta on levitelty juttuja joskus jaloin koulussani tukioppilas.
Parisuhteistani ei ole ikinä tullut mitään. Kaikki vain haluavat erota...
Onko muilla samanlaisia ongelmia??
Epätoivosta
10
<50
Vastaukset
- Poika18wee
Turhaa murehdit... Ei poikaystävää kannata etsimällä etsiä, se oikea varmasti löytyy jonakin päivänä! Tsemppiä :)
Miksi mietit että sinussa olisi mikään vikana,ehkä mikään ei ole vikana vaan olet liian hyvä poikien mielestä eivätkä uskalla puhua/lähestyä sinua?
- theresnowrongwithyou
totta veikkaan kans et pojat ei vaa kehtaa lähestyy sua ku ainaki sain käsityksenet näytät tosi hyvält, mikä harmi kyllä tekee kunnon pojat ujommiksi
toivon että auttoi ees jossain määrin
- eisusoovikaa
Mul on sama tilanne mut oon poika :)
Tuu vaikka kikkiin juttelemaan
Mun kik : nikopd15 - juuogh
Tuu kik jerez00_
- poika17yks
en ymmarra miksi pojat ei huomaa sinua. kirjoituksesi perusteella ei ainakaan ole mitaan sellaista mika ei kiinnostaisi sinussa. tosin jos et puhu mitaan pojille. se voisi olla yksi syy. mutta jos tekstailet ym. sitten olisi ok. toki jokainen on yksilo. joku tykkaa puheliaasta ja toinen taas hiljaisemmasta.
- 17vpoika
En ole pinnallinen mutten myöskään hyvännäköinen :/
- yuiopouytgfr
Hiljaisuus ei ole paha, ellei se mene överiksi. Jos et oikesti kommunikoi kenenkään kanssa, niin kuinka voit olettaa saavasi minkäänlaista suhdetta toimimaan? Miksi kukaan haluaisi olla tekemisissä ihmisen kanssa joka ei puhu?
Tee sinä yhteys niihin, jotka sua kiinnostaa, niin se asia korjaantuu. Melkein kun itsestään. - semihimokas
pillun antaminen on parisuhteessa kaikkein tärkein asia..jos et anna niin mitään et myöskään saa!! ja kyllähän sitä pyllyreikääkin voi käyttää!!!
- Kikkk
Tuu kik ipe_27
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 15111359
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1485413Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p424296Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1323622Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska372701Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191916Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1041623Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3601586Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?901473Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311406