Pattayan legendaariset juomaveikot

Khiimau

Tiedossa on että suurin osa Pattayan uroista on ihan tavallisia miehiä. Ehkä elämää hieman enemmän monet kokeneet kuin veljensä Suomessa.
Me monet miespuoleioset suomalaiset rakastetaan kuitenkin kännitoilailuja ja kuulla tarinoita niistä. Siinä mielessä poikkeamme monista kansalaisuuksista. Fiksuahan sellainen toilailu ei ole eikä suositeltavaa mutta hyvin päättyneet tarinat ovat hyvää viihdettä.
Annetaas palaa tähän ketjuun omia tai toisten toilailuja Pattayalla!
Itselläni tuppaa juominen karata hyvässä seurassa hanskasta ja kompuroitu on useaan otteeseen.
Pari itselle sattunutta: Tasapaino petti kerran walkkarilta tullessa ja syöksyin sivuttain juosten taulukauppaan niin että ryske kävi ja taulukauppias juoksi kadulla perässäni mätkien jollakin astalolla. Pääsin karkuun. Kerran esittelin voimiani kantamalla kolme tyttöä kerralla baarin yläkertaan rappusia pitkin jossa otettiin lisää voimajuomia. Takaisinpäin tultiin niin että minut oli kääritty mattoon jota 5-6 tyttöä liu-utti rappusia pitkin alas. Alakertaan myös jäin koska kukaan ei jaksanut kantaa minua taksiin. Kerran taas sijoittauduin risteyksessä mopolla liian pitkälle ja kääntyvän turistibussin peili niittasi lärviin siinä määrin että tein takaperin kuperkeikan mutta selvisin turvonneella nenällä ja huulilla siitä kolhusta. Bussi ei edes pysähtynyt.

14

454

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • HuonoProvo

      Harmi ettei käynyt pahemmin.

    • ErkkienErkki

      Joo, multakin irtosi kerran kammasta piikki. Mutta se taisikin olla Viipurin Piipunpihalla.

      • menkääLeningradiin

        Piipunpiha on nykyisin tunnettu HIV-tartuntojen levittäjänä.


      • viiransattu

        Piipunpiha sijaitsee Leningradskaja Oblastissa.


      • Maantieto
        viiransattu kirjoitti:

        Piipunpiha sijaitsee Leningradskaja Oblastissa.

        ...Sortavalassa.


    • violencecomic

      Tää ei ollut Pattayalla mutta oli koominen tilanne. Ählämi varjonyrkkeili muiden turistien naaman edessä kuin Mike Tyson konsanaan. Viihdearvo alkoi loppumaan kymmenen minuutin huitomisen jälkeen. Lahtelainen kaveri nousi tuolistaan ja meni kadulle seisomaan kaverin viereen ja sanoi että koeta osua minuun. Ählämi koetti ja sai polven munille. Hoki kieriessään että you win you win. Poistui paikalta vähin äänin. Vastassa ollut karju sattui olemaan MM tasolla parissakin eri lajissa. Jengi taputti ja hurrasi.

    • alitap

      pahimmat dokut olen tavannut soi jumella, siellä on isännätkin sellaisessa turvotuksessa ettei kelan rahoilla tehdyt lahdutusleikkauksetkaan ole auttaneet !!!

    • ootpaäijä

      junttien ja periksien juttuja kertoilla kännitoilailuja.

      • tunnikäristit

        Vain ahdistuneet kukkahattusedät ja tädit eivät osaa bilettää kunnon jurrissa. Kaveri meni aikoinaan kujalle jurrissa kuselle ja kusi sitten johonkin voimavirta rasiaan. Lensi perseelleen ja mulkusta meni tunto vuorokaudeksi. Kusi housuun vuorokauden ajan hotellihuoneessa nyyhkien mutta ei kehdannut mennä lääkäriin.
        Eräältä tyypiltä leidarit vei kännykän rokkibaarissa. Alkoivat siinä sitten riitelemään ja leidari löi ensin, kaveri löi takaisin. 2 minuuttia myöhemmin kaveri makasi korkokengillä hakattuna maassa ja lähti lasaretin kautta hotellilleen. Ei uskaltanut tulla enää ulos ollenkaan. Toiset veivät hänelle seiskasta ruokaa ja juomaa.


      • tervolansankari

        Hymyilevät thait lyövät pullolla, puukolla tai kengällä, ihan millä vaan minkä käteen saavat. Tarkoituksena aiheuttaa mahdollisimman paljon tuskaa ihmiselle joka on maksanut panosta liian vähän tai muuten loukannut ladyn tunteita. Oma ostokseni suuttui minulle männä vuosina, kun kuulemma katselin taksissa ollutta häntä parempi runkoista sisarta liian pitkään?? Tuli pari litsaria samantien, jäätyämme pois taksista alkoi huutaminen: Sinä olet idiootti Hollantilainen ja voit mennä tuon naisen perään, mene. ( kerron aina tytöille olevani Hollannista, koska olen pitkä ja"ulottuva"mies Parempi kohtelu kun Suomalaisilla persaukisilla läskeillä) Käännyin ja lähdin kävelemään, tyttö nappasi kädestäni kiinni ja puri peukalohankaani niin, että pari hammasta meni läpi ja alkoi tulla verta. Tyttö rauhoittui ja sanoin, että pakko käydä ottamassa jäykkis piikki kun verta tulee, Menimme klinikalle yhessä ja sain piikin. Ulos lähdettyämme tyttö kysyi: Sattuiko sinua kun ei näyttänyt siltä? Otin tytön käden ja purin häntä kämmen selkään todella lujaa, mutta niin ettei hampaat menneet läpi asti. Päästin irti ja sanoin, noin paljon se sattuu. Tyttö alkoi itkeen ja sanoi menevänsä kotiinsa yksin, hänen kodissaan olivat kaikki mun tavarani ja laukkuni. Sanoin heipat ja lähin eri suuntaan. Aamulla tuli 8 aikaan tekstiviesti... Jos en ole puolen tunnin päästä tytön kämpällä hän tekee itselleen jotain lopullista. Siellä kun naisen saaminen ei kovin vaikeaa ole, ja olin yöni jo toisen kanssa veistellyt.Olin 15 minuutissa siellä, Tyttö oli leikannut yöllä paperiveitsellä itsensä pois kaikista mun valokuvista joita olimme ottaneet lomani aikana. Mutta oli se sovintorakastelu taivaallinen kokemus, nykyäänkin tapaan häntä aina kun pattiksella poikkeilen, hän on jo ammattilainen ja tajuaa, ettei mun näköistä miestä voi yksi maksullinen omistaa, hauskaa mä sinne meen pitämään enkä mitään liittoja solmimaan.


    • pattiksella

      Minäkin heräsin kerran lihvan vierestä.

      • pattiksella

        lihavan


      • Amalianko

        Siis Mätisäkin


    • juomamiehetmallillaan

      Vieläkös se legendaarinen kiimau elää? Eikös se ollut kova ottamaan? Joku juomaveikkohan kuoli tässä joku vuosi sitten juomatuoliinsa kotona, johon hänelle tyttöystävä kantoi viinaa. Nainen oli asustellut sen tuolissa istuvan vainajan kanssa monta viikkoa ennenkuin asia paljastui.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. en vaan saa häntä pois

      Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va
      Ikävä
      176
      2240
    2. Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi

      “Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe
      Suomi24 Blogi ★
      39
      1792
    3. Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!

      Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi
      Kotimaiset julkkisjuorut
      14
      1563
    4. Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?

      Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      237
      1295
    5. Sinä olet tärkeä

      Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu
      Ihastuminen
      63
      1287
    6. Varisjärvellä mersu.

      Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas
      Suomussalmi
      19
      1106
    7. Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...

      Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv
      Kotimaiset julkkisjuorut
      63
      1041
    8. Mitähän ajattelet J

      Tästä kaikesta? Mä välitän susta oikeasti.
      Ikävä
      61
      1006
    9. Wau mikä kroppa Sofialla

      Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja
      Kotimaiset julkkisjuorut
      107
      722
    Aihe