Hei,
mitä maksaa taksi tai bussi lentokentältä Alcudiaan ja takaisin?
Kulkeeko yleensäkin busseja kentältä Alcudiaan?
Suunnitelemme omatoimimatkaa lokakuussa Alcudiaan.
Viime vuonna olimme Finnmatkojen lomalla Magalufissa/Palma Novassa.
Nyt haluaisimme matkustaa Alcudiaan.
Taksi/bussi lentokentältä Alcudiaan
Majorca
2
859
Vastaukset 2
- perrito
Taksi n. 60-65€.
Kannattaa ottaa etukäteen netistä kyyti niin kuski odottaa kyltin kanssa aulassa ja ei tarvi jonossa taksi odottaa.
Alcudia hieno paikka,upea ranta ja aika rauhallinen meno... - halvemmalla
Mistä otitte hotellin? Kannattaa katsoa, jos heidän kauttaan saa kuljetuksen. Me olemme käyttäneet esim. Alpharoomsin, Lowcostholidaysin ja Hoppayhtiön kuljetuspalveluja ja on toiminut erittäin hyvin. Hintaa tuli tuon pituiselle matkalle edestakaisin alle 20e/hlö.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän521053Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll211000Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl514838- 49801
- 45712
- 37649
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30616Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE181595Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan60583Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37560