- Riutta
- Jenkka
- Särkkä
- Kisaranta
- Kolmilammi
- Jenkka
- Särkkä
- Kisaranta
- Kolmilammi
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Kapakanmäki
Kisaranta
Riutta
Elikkä TOP5
- Valasranta
- Särkkä
- Kolmilammi
- Pappinen
- Rönni
Riutta ja Kapakanmäki ei ainakaan. Juuri missään lavalla en tiedä olevan huonompaa lattiaa kuin näissä.
Eipä haittaa tätä tyttöä lattian kunto kunhan on ihquja tanssittajia. Parhaat tanssit tänä kesänä Kisarannassa, Riutalla ja Särkässä <3
Rönni, Särkkä, Riutta, Kapakanmäki, Kolmilammi
Krouvinlava, Pajarinhovi, Rummunlava, Käenkoski ja Mäntymäki
Vois olla etelän Top5. Kävin juhannusaattona Naapurinvaaralla Sotkamossa. Ei sellaista menoa etelässä koe eikä näe. Ihan oikeaa meininkiä oli.
Jos joku ei ole käynyt kuin eteläsuomen lavoilla, niin se on tanssimaailmassa kuin ykkös divisioona. Kyllä ne parhaat ja tunnelmalliset lavat ovat aivan muualla suomessa.
Tiukkapipoisimmat tanssijat on juuri aivan eteläisemmässä suomessa. Nautin aina, kun pääsen muun suomen tunnelmallisille lavoille tanssimaan ja juttelemaan paikkakuntalaisten kanssa.
Särkkä? Kävin siellä muutaman kerran kauan sitten. Sijainti niemen nokassa on upea, mutta paikka on kaukana kaikesta.
kaukana kaikesta juu mutta siellä ollessa on paikalla kaikki tarvittava :D