22.7 -2015
Olen 14 vuotias, savuton, luotettava ja vastuuntuntoinen tyttö. Tarjoan lasten- sekä koirienhoitoapua viikonloppuisin ja koulupäivien jälkeen sovitusti palkkaa vastaan.
Koirien hoidosta on kokemusta pienestä asti, kotoa löytyy kultainennoutaja ja tanskandoggi, olen myös hoitanut kääpiökoiria. Kaiken kokoisista ja luonteisista koirista siis löytyy kokemusta! :)
Olen hoitanut sukulaisteni lapsia jotka ovat iältään 1v - 8v. Lastenhoidosta ei ole yhtä paljon kokemusta kuin koirienhoidosta, mutta tulen hyvin toimeen ja kärsivällisyyteni on pitkä lasten kanssa. Myös leikkiminen luonnistuu erittäin hyvin.
Huom. Hoidan mieluusti vain enintään kahta lasta kerralla!
Liikun pyörällä, joten sijainti olisi hyvä olla enintään n. 5km keskustasta. Mieluusti Ojamo-keskusta-metsola/gunnarla ja lähialueet :)
Jos tarvitset lapsen- tai koiranhoitoapua niin ota yhteyttä --> [email protected] ja kerro tarvitsemastani avusta ja hieman informaatiota mitä työhön kuuluu ja missä päin asut, niin annan puh. numeroni jolla minuun saa nopeimmin yhteyttä! :)
- Jasmiina
LOHJA Tarjotaan lasten- ja koirienhoitoapua
Jasmiinavaan
0
58
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän521043Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll20965Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl513831- 49791
- 45712
- 37649
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30616Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE181595Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan59568Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37560