Hieno juttu. kauan sai SKN siellä riehuakin ja sotkea kaikki aloitukset. Soon loppu ny.
Agronet suljettu.
12
102
Vastaukset
- Jaska_55
Sanoo joku agroholisti jolla on kauhea tuska päällä kun ei pääse justiinsa NYT agronettiin.
On se koukuttava palsta... :-)- sotkuli
On.. siellä on kaikki...etkö itse ole päässyt sisäpiiriin??? Nyt kamalat riippuvuus oireet päällä...elämä loppuu ja ahdistaa..
- Y10
huoltokatko pian taas jauhetaan....
- KänäSKM
Sanoo ketä? Miksi pitäisi,,,, päästiin rauhaan ko. sivusta, sais mennä koko saitti!
- Mulqvisti
Aivan normaalisti minä sinne pääsen ainakin
- Jou-kis-kis
Tää on selvästi Bäkkärin kommentti... tuskissaan kun ei pääse suoltamaan tuubaansa tyhjäksi ympäri saittia.
- Nimierkki123
Ei jäädä kaipaamaan tuota saittia
- SKN
Ei aukee, ei. Nyt halkee pää.
- Sknööforever
Eihän tuossa muuta, mutta nyt ei ehkä saada tietää, saiko Navettapiikaa vai ei...
- sorkkis
Hyvinhän tuo aika kuluu kun asuu Koskella. Nakkelee mopopoikia kivillä ja kiroileekossu päissään ihmisille.
- NavPii
Tämä on SASsin tilaama juttu. Hänellä on valtaa ja suhteita nykyään.
- kyllä_irtoo
Yks ihana asiantuntija on hyvä runkkaamaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.1028172Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m977452Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot785602Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,875597Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1184791Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1242561Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys572459Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e71421Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol71404Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa471260