Löysin cbr 1000 f vm 89, sc24 mallia (eli uudempi), jossa hinta näyttäis olevan kohdallaan.
http://www.nettimoto.com/viewVehicle.php?id_car=184688&PN[0]=simp_search&PL[0]=simpleSearch.php?id_make=29@id_model=1184@id_car_type=@pfrom=@pto=@yfrom=@yto=@search=Etsi
http://www.nettimoto.com/viewVehicle.php?id_car=184688&PN[0]=simp_search&PL[0]=simpleSearch.php?id_make=29@id_model=1184@id_car_type=@pfrom=@pto=@yfrom=@yto=@search=Etsi
Vastaukset 10
Vanhimmat
älä hullu nyt 15v- vanhasta norsusta neljää tonttua maksa.
puolet liikaa, ehkä 2,5teur.
Norsuja on pilvin pimein kaupan kun kukaan ei halua niitä.
Nostan hattua jos onnistut hankkimaan norsun 2,5 tegee
voin sanoa että ainoo oikee pyörä ja toimii aina ja veikkaan että hinnat vain nousee... ei ainakaan talvi ole laskenut
joo samat sanat!!
Viimeisen viiden vuoden aikana saksassa rekisterissä olevat cbr 1000et ovat huvenneet kolmanteenosaan. Jos sama tahti jatkuu niin viiden vuoden kuluttua malli alkaa olla harvinaisuus.
Mallista on jo euroopassa tulossa jonkintyyppinen kulttipyörä.
Moni pitää sitä jo kakkospyöränä tallissaan.
Saksassa sc24 hinnat ovat jopa jonkun verran nousseet viime vuoden aikana. Halvimmat ovat siinä 2,5 egee ja tänne tuotuna veroineen hintaa tulee kuljetuksineen jo 5 tegee.
Sä oot hauska, sulla
on varmaan NORSU josta on jakohihna vaihtamatta1
KULTTIPYÖRÄ!! !!!!!!!!VUAHAHAHAHAHAAAAAA!!!!!!!!
Ei ole ja tuskin tulee.
Mutta, kyllä toi norsu lienee yleisin sportti - touring pyörä meidän teillä. Tai onko sulla heittää jotain muuta mallia kehiin?
Ceepeeärrät kulkee ja köyhät räksyttää.
Sanoisin kyllä että cepari on aika upee pyörä ikäisekseen.
Liekö yhtäkään pyörää niin hyvin katettu.
tehoa on riittävästi ja ominaisuudet matka-ajoon tosi hyvät.
Niin ja möisin oman mopo kun haluusin vähän uudemman cbr edelleen.
siis -92 ja sc 24´
Renkaan potkijoita riittää se on varma mutta jos joku haluaa käyttövarmaa pyörää niin hinta on tasan 5000
prätkä.
prätkä joka on hintansa väärti.
vaikka olisi halpa.