eikö kukaan??

eikö KUKAAN oo lähössä leville 30.3-6.4 välisenä aikana? mieluiten 12-13wee likka tai jätkä.. ite oon kohta 13wee likka... ois kiva saada "kaveri" sinne kun joutuu porukoitten kaa lähteen... =(
1109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mä en oo menos -harmi vaan- leville sillon... munkin pitää lähtee pääsiäisenä rukalle mun porukoiden kans :( ja meen leville hiihtolomalla! harmi ku ei musta ollu sulle apua/seuraa mut aattelin vaan täs ajankuluks kirjoottaa ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


littledevil... kirjoitti:

eikö KUKAAN oo lähössä leville 30.3-6.4 välisenä aikana? mieluiten 12-13wee likka tai jätkä.. ite oon kohta 13wee likka... ois kiva saada "kaveri" sinne kun joutuu porukoitten kaa lähteen... =(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu