Elimiä meillä on koko perheellä yhteinen mokkula jota kaikki sitten käyttää? Ongelma on se että ei se pelaamiseen riitä. Elimiä kaupasta hän saa mokkuloita niin voiko asian vaan hoitaa niin että menen kauppaan ja ostan 50e mokkulan vai onko siinä jotain niksejä? En ole hankkimassa puhelimeen niihin hyvää netriä että käyttäisi sitä koneessa.
Mokkulat1234
Makkula
3
176
Vastaukset
- Makkula
Anteeksi mutta autokirjotus vähä pelleili kysyntää vaan jos ette ymmärtänyt jotain.
- kiinteäyhteyspelaamiseen
Nettipeleihin mokkulat eivät riitä. Niitävarten paras on ADSL tai kaapelimodeemi yhteys.
Mokkuloissa kun nopeudet ja pelien kannalta tärkeä PING vaihtelevat varsin usein - facta_fictio
Langatton G4 yhteiseen käyttöön koko huusholliijn
http://keskustelu.suomi24.fi/harrastukset/pelit/nettipelit
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2222936Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1732556Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1091208Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1321112- 701068
Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831045Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait2831021Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka341996Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20929Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22788