RAV4 markkinoiltahävittäjä
6
<50
Vastaukset
- Oikein_pidettynä
Daciakin kestää aikansa mutta Toyota on se jota ei tarvitse normaalin käyttöiän aikana juuri korjata. Hyundai varmaan toimii kohtuullisesti mitä ei voi Vw-konsernin tuotteista juuri sanoa.
- RomuTojo
Toyotaahan joutuu korjaamaan ja huoltamaan vähän väliä. Siksihän niillä ajetaan niin vähän eikä kelpaa ammattikäyttöön kuten esim. VW.
- jokumuuut
RomuTojo kirjoitti:
Toyotaahan joutuu korjaamaan ja huoltamaan vähän väliä. Siksihän niillä ajetaan niin vähän eikä kelpaa ammattikäyttöön kuten esim. VW.
Volkkariin en koske edes pitkällä kepilläkään.
- juspekki
Tollanen rav4 on niin marginaali malli, että ei enää juurikaan myydä, vain joku supertero lippalakissaan ja henkseleissään saattaa myyjän painostuksesta ja lahkon vaatimuksesta ottaa yhteisen edun nimissä vaikka ei millään haluaisi. Toisaalta terojen kesäpäivillä kutsutaan lavalle ja vähän kehaistaan, niin kyllä se sitten kaiken tuskan korvaa.
- Boodo
Melkeinpä veikkaisin, että ei rikkoudu 700 ravin raja vuoden loppuun mennessä. Sika surkeeta tekemistä, niin näyttäisi olevan toitsin koko mallistolla.
- örri
Ylihintanen katiska vanhalla tekniikalla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762217Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe381786Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi131547Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2371289Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu631277Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas191102Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv621033- 61994
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja106708