On se mukavaa kun soittaa ja on kolmantena jonossa ja tälläkin hetkellä jonotan paikalla yksi, en ole vasta jonottanut kuin vajaan 40 minuuttia!!!!Tarviiko todellakin yhden asiakkaan kanssa puhua puolituntia vai eikö siellä vaan ole henkilökuntaa vastaamaan puheluun???Täytyy kyllä todeta, että jos ajanvarauksessa menee yhden kanssa tollasia aikoja, niin ei todellakaan homma toimi. Kehittäkää sinne sellainen palvelu, että voi jättää soittopyynnön ja soittakaa takaisin. Huhuh, kolmantena olin jonossa kun soitto alkoi ja aika näyttää nyt 37min ja 21 sek, hyvin toimii!!!!
Viipurintien hammashoitola ja puhelinjono
5
109
Vastaukset
- törkeääsanonmä
Kannattaa soittaa keskukseen ja pyytää yhdistämään suunterveydenhuollon esimiehelle. Ei tässä muuten mitään tapahdu.
Et ole ainoa jonottaja. Hammashoitolan luukku / tiski vissiin aukeaa lähiaikoina puoleksipäivää, joten siellä voi piipahtaakkin jos pystyy. - HukassaHML
Varmaan kehoitetaan soittamaan intter-webbiin kaupungin "terveys"palveluun, ja sitten itse diagnosoimaan hammasvaivat sekä ilmoittamaan että olet perusterve.
- DemariAntoDemariOt
Apteekista saa itsepaikkausainetta, aina pitää olla vinkumassa jotain yhteiskunnan apua, ei sellaista enää saa, ne ajat oli ja meni. Nyt rahat on suurliikemiehillä.
- eetht
iisakki on oikeassa oikealla ollessaan.
- Paisuntasäilössäkusta
Iisakki kyllä kannattaa julkista terveydenhuoltoa, mitä nyt Ojoisten terveysasemaa ei sentään, jotain rajaa lupauksillakin ja niiden pitämisessä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762284Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe391809Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi141596Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2371308Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu631305Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas191113Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv631058- 621018
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja108743