Tämä oli odotettavissa.

Saksalainen Volkswagen on noussut maailman suurimmaksi autonvalmistajaksi.
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Jep. Ja samalla "laatu", jos sitä nyt koskaan edes olikaan, on laskenut luokkaan "roskalainat" Näin pankin termillä ilmaistuna.....Määrä ei korvaa laatua KOSKAAN. Ps. EN omista Toyotaa......

Äänestä
  • Tero, hei ei sua kukaan usko.

    Äänestä

  • Kun lukee noita vertailuja niin VW-konsernin laatu on huippuluokkaa.

    Äänestä

  • Kun lukee noita lehtikirjoituksia, ja juttuja, niin VW konsernin laatu on täyttä kuraa.

    Äänestä

  • AsiakasMaksaa kirjoitti:

    Kun lukee noita lehtikirjoituksia, ja juttuja, niin VW konsernin laatu on täyttä kuraa.

    Nehän ovat nettitrollien kirjoituksia vain.

    Äänestä

Hyvähän se on VW autojen pröystäillä. Olen varma, että jos Tojotakin olisi yhtä laadukas auto, olisi se kova kilpailia VW:lle. Niin no edellyttää tietysti, että Tojon ajo-ominaisuudet saataisiin myös samalle tasolle. Niin ja sisätilat ym., eli jos VW valmistais Tojoa omalla VW:n tekniikalla, pääsisi Tojokin alennustilasta.

Äänestä

Vuonna 2005 Toyota asetti tavoitteekseen saavuttaa lähes 10 prosentin markkinaosuus Euroopassa v. 2010 mennessä ja kasvattaa sitä edelleen. Mitä tapahtui? Markkinaosuus laski entisestään! Ei noin surkeilla tuotteilla pärjätä Länsi-Euroopassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


1112222 kirjoitti:

Saksalainen Volkswagen on noussut maailman suurimmaksi autonvalmistajaksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu