Aina jos vitsailen niin kukaan ei ymmärrä eikä naura, vaan ne kiukustuu ja luulee et tarkotan jotain pahaa. Kukaan ei ymmärrä mua koskaa?!
ja niinku mua ei taas yhtää naurata niiden vitsit, koska ne on nii tylsiä. Muut kyllä nauravatkin katketakseen. Miks mä en ymmärrä huumoria?!!
Ei heeveddi mun huumorintaju on surkee
11
62
Vastaukset
- tuvittuvittuvit
oon tavallista p*skempi ihminen :'( v*****!
- fygihihihi
mun luokkalaine sano et oon v*tun outo
- Futurecomic
Haistan tulevan koomikon
- tietämätöntyhmä
voiko joku kertoo et mikä on koomikko?!xdddddddd
- fyducihovixuxo
eiku ei !
- Gjena
Tai sitten sinulla on hyvä huumorintaju ja muilla surkea?
- cucivicvpv
no mut sithän kaikil mun tutuilla ois surkee huumorintaju, mutta kyl mä varmaan vielä opin.
- Gjena
cucivicvpv kirjoitti:
no mut sithän kaikil mun tutuilla ois surkee huumorintaju, mutta kyl mä varmaan vielä opin.
No ehkä sitten sinulla on jotain vikaa.. Lueskele vaikka vitsejä netistä, en minä tiedä. Kyllä se siinä käytössä harjaantuu. :)
- fycygivi
Gjena kirjoitti:
No ehkä sitten sinulla on jotain vikaa.. Lueskele vaikka vitsejä netistä, en minä tiedä. Kyllä se siinä käytössä harjaantuu. :)
no mutku mua ei vaa yksinkertasesti naurata melkee mikää.
No jos nyt puhuu ihastuksesta esim. Taidat vähän tykätä siitä;) niin repeen. Mutta toi ei ookkaa mikä vitsi!
- uguguvivih
siis joo mun vitshit on nii pee askoi.
(ku mun kamul oli kummioppilas repparissaan XD ja sit mun kamu sano niinku jotai et ei ku se sattuu kun siinä voi kaatua.) olin silleen: no ei se ehkä sua sattuis ku sul on pehmuste. et jooh ei menny hyvin..vaik kyl mä tiiän et mun bff on vakavikko yleensä. mut kyl se osaa naurattaa.
Mun bff saa nauraa sil et se leikkii Limboo sellasesta kohasta mistä se pääse vaik suorana. Muut nauroivat, olin sillei huoh vtu kun mua nii kiinnostaa taas..
MUL EI OO HYVÄÄ HUUMORIA, MUSTA EI TUU KOOMIKKOA JA EN EES SAA NAURAA KETÄÄN, JOS teen sen vahingossa.
ps.sry sekava texti- vvhjbchv
vaan jos teen sen vahingossa *****
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse794578Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1093813Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä1643583Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.532040Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575711928Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.891259- 1281098
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1381034- 57953
Mikä homma?
https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä27872