Aina jos vitsailen niin kukaan ei ymmärrä eikä naura, vaan ne kiukustuu ja luulee et tarkotan jotain pahaa. Kukaan ei ymmärrä mua koskaa?!
ja niinku mua ei taas yhtää naurata niiden vitsit, koska ne on nii tylsiä. Muut kyllä nauravatkin katketakseen. Miks mä en ymmärrä huumoria?!!
Ei heeveddi mun huumorintaju on surkee
11
78
Vastaukset 11
- tuvittuvittuvit
oon tavallista p*skempi ihminen :'( v*****!
- fygihihihi
mun luokkalaine sano et oon v*tun outo
- Futurecomic
Haistan tulevan koomikon
- tietämätöntyhmä
voiko joku kertoo et mikä on koomikko?!xdddddddd
- fyducihovixuxo
eiku ei !
- Gjena
Tai sitten sinulla on hyvä huumorintaju ja muilla surkea?
- cucivicvpv
no mut sithän kaikil mun tutuilla ois surkee huumorintaju, mutta kyl mä varmaan vielä opin.
- Gjena
cucivicvpv kirjoitti:
no mut sithän kaikil mun tutuilla ois surkee huumorintaju, mutta kyl mä varmaan vielä opin.
No ehkä sitten sinulla on jotain vikaa.. Lueskele vaikka vitsejä netistä, en minä tiedä. Kyllä se siinä käytössä harjaantuu. :)
- fycygivi
Gjena kirjoitti:
No ehkä sitten sinulla on jotain vikaa.. Lueskele vaikka vitsejä netistä, en minä tiedä. Kyllä se siinä käytössä harjaantuu. :)
no mutku mua ei vaa yksinkertasesti naurata melkee mikää.
No jos nyt puhuu ihastuksesta esim. Taidat vähän tykätä siitä;) niin repeen. Mutta toi ei ookkaa mikä vitsi!
- uguguvivih
siis joo mun vitshit on nii pee askoi.
(ku mun kamul oli kummioppilas repparissaan XD ja sit mun kamu sano niinku jotai et ei ku se sattuu kun siinä voi kaatua.) olin silleen: no ei se ehkä sua sattuis ku sul on pehmuste. et jooh ei menny hyvin..vaik kyl mä tiiän et mun bff on vakavikko yleensä. mut kyl se osaa naurattaa.
Mun bff saa nauraa sil et se leikkii Limboo sellasesta kohasta mistä se pääse vaik suorana. Muut nauroivat, olin sillei huoh vtu kun mua nii kiinnostaa taas..
MUL EI OO HYVÄÄ HUUMORIA, MUSTA EI TUU KOOMIKKOA JA EN EES SAA NAURAA KETÄÄN, JOS teen sen vahingossa.
ps.sry sekava texti- vvhjbchv
vaan jos teen sen vahingossa *****
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 100832
Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL
Martina on kasvattanut fiksun tyttären.361790- 76620
- 50605
Mä olen tosi
Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui38599- 65575
- 30566
Jos se onkin niin
Että me molemmat kaivataan toisiamme. Odotetaan sitä näkemistä. Ollaan mustasukkaisia ja mietitään, että kenen kanssa se27532En minä tule koskaan ottamaan sinuun yhteyttä
Että siinä ole vaan rauhassa ilman minua koko loppuelämäsi ajan.25530Omituiset kuntayhtymän vieraat festareilla
Mitähän Pekka Iivari teki kuntayhtymän vieraana festareilla? Harvemmin tällaiset tilaisuudet ovat ns. avec- tyyppisiä ei48527