Moskeija 1

81531
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Kai omistaja sen verran isänmaallinen on ettei moiseen rupea !

Äänestä

Vieläkin kaupan

Äänestä

Ypäjän oma poika rakentanut jolla on bisnessilmää. Ja omistaa Ypäjällä monta asuntoo

Äänestä

Ei helander mitään moskeijoita tee. Hänellä on itsellä samanlainen talo täällä loimaalla

Äänestä
  • Voi jukupätkä sentään

    Äänestä

Onhan Ypäjällä rikkaita maanviljelöitä, kait joku ostaa sen kun tekee sukupolvenvaihdoksen ja jää eläkkeelle. Ja onhan se hienossa paikassakin vaan ehkä kallis ylläpitää

Äänestä

Eiks ne entiset liikerakennuksetkin keskustassa tien molemmin puolin ole helanderin. Nykyään niissä taitaa olla vuokralaisia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


muuttoliike kirjoitti:

Ristikuja 3 Ypäjä kannattaa myydä moskeijaksi. Sisustusta myöten viittaa lähi-itään.https://video-ams3-1.xx.fbcdn.net/hvideo-xat1/v/t42.1790-2/10903070_1028883580474228_1384505265_n.mp4?efg=eyJybHIiOjQ4OSwicmxhIjo1MTJ9&rl=489&vabr=272&oh=f089598f26737d9acb4a26f5437219fe&oe=55BB4EC1

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu