Silverlight ei toimi täysin luotettavasti joten kokeilin nyt asentaa uusimman chrome-selaimen mutta en saa mitään ohjelmia näkymään katsomosta. Näyttää mainokset mutta sitten jää se lataus ympyrä pyörimään. Olisi ollut kiva katsella jotain html5 muodossa sieltä. Eivät osaneet katson asiakaspalvelussa neuvoa asiassa.
Onko joku saanut toimimaan?
Katsomo ja Chrome ei pelitä
4
154
Vastaukset
- Katselesillä
Katsele IE selaimella. Katsomossa ei ole vielä kaikki kunnossa.
- Katsomo-mac-toisto
Muuten hyvä neuvo mutta internet explorerin Mac versio on todella vanha joten hyvin epätodennäköisesti toimii sillä, ratkaisee tätä ongelmaa. Eikä minulla ole Windowsia käytettävissä. Olen ollut asiasta yhteydessä facebookin kautta Katsomon asiakaspalveluun sekä sähköpostin kautta. Ratkaisua tähän eivät vielä ole löytäneet.
Näyttää mainokset normaalisti mutta jää loputtomasti latamaan kun katseltavaksi valitun ohjelman pitäisi alkaa. Tai sitten antaa maikkarin playerissä virheilmoituksen, kutakuinkin tälläisen "Virhe. Kokeile ladata sivu uudelleen".- toistaseksisiis
Eikun vaan Katsomo boikottiin..
- joensuumelli
toistaseksisiis kirjoitti:
Eikun vaan Katsomo boikottiin..
Eikös vaihtaminen Chromeen olekkaan enää kaikenkattava jäkätys?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.567815Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m675911Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,625400Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515293Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1084632Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1072343Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e41241Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol41185Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa371036Olin ihan varma että sä olet se oikea
Tunteet kuitenkin kuoli käyttäytymisesi johdosta. Hyvin tehty jos oli tarkoituskin. Oppia ikä kaikki ja jotkut ei opi ko45996