originaalit 3mha littiumakuilla. toinen meni takuuseen ja toinen lakkas sen jälkeen eikä mennt takuuseeen. ongelma että tosi vähän käyttöö. no eipä maksanut aikoinaan kuin satkun mutta saako kelvolliisi tarvikeakkuja alle 50e. muuten on järkevämpää ostaa kone.
aeg bs 14 x-r tarvikeakut tekekö mitään?
metalliistukallasentään
2
213
Vastaukset
- Anonyymi
saako akkuja kennotettua noi vanhoi onko tiatoo?
- Anonyymi
Aloituksen nostaminen helpompaa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 843252
- 751301
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1801236Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401040Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd103971Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.310942- 95857
- 43849
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os78835Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en124825