Lihava vai laiha emäntä?

Kumpanen yleensä arvostetumpi isäntien keskuudessa. Kummasta on enemmän syytä ylpeillä?
693
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

PITÄÄKÖ HOITAJA KÄESTÄ KII NI KIIHOTUT SIT TULOKSISTA ONKO TÄÄ JOKU TUTKIMUS MISSÄ KATOTAAN KUIN HOIDOKKI KÄYTTÄYTYY

Äänestä

Emännässä täytyy olla vastinta kun työnnetään.

Äänestä

Minulla (Valtra T171 vm.2011) on lapsieni äitinä hieman pulska nainen, mutta meillä on kesäpiikoina kaksi simpsakkaa virolaista likkaa. Niille kyllä kyytikin maistuu ja osa palkasta maksetaan.

Äänestä
  • vähäänpä ovat virontytöt tyytyväisiä

    Äänestä

  • Vaimoko laskee palkat?

    Äänestä

hohhoijakkaa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tinttumaarit kirjoitti:

Kumpanen yleensä arvostetumpi isäntien keskuudessa. Kummasta on enemmän syytä ylpeillä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu