Honda manki

Mistä saa hyvän honda mankin halvalla ku ei löydy
Mistään
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Honkkarista homppelit saa monkey mini mopoja!

Äänestä
  • tapa ittes...

    Äänestä

Liiku polkupyörällä niin saat pesää. Tytöt tykkää kun jaksaa koko yön kyntää.
Mopopojat treenaa tumputusräpylää kaasukahvalla, mutta muistakaa jonnet että oma käsi ei ole pesän veroinen.

Äänestä
  • Aja sinä pappa munamankelilla pallit ruvella! Myö mennää motskarilla tuhattta ja sataa!

    Äänestä

  • Misut mankeloi mun munat. Ne on jo ruvella.

    Äänestä

Manki, mikä helvetin Manki. Tarkoititko kenties Monkey?

Äänestä
  • Ompas hondat hinnoissa? Honkkarista saa uuden minimopon jolla pääsee kylille huristelee!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Joku752 kirjoitti:

Mistä saa hyvän honda mankin halvalla ku ei löydy
Mistään

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu