Maailma täynnä 100% naurajia, olisi varmasti maailma, jossa voisit täydellisesti vapaasti iloita.
Trokaisitte ja ryyppäisitte, sekä polttaisitte huumeita, onnenne saavuttamiseksi.
Toivon syvästi, että saisit uskosi mukaan, sekä bushmannikin nauttisi elämästä, jota mikään ei kahlitsisi.
Lainsäädäntö ja kaikki muotoutuisi tahtonne uomaan.
Olisi se hienoa.
Mielelläni lähden valtakunnastanne, ei kiinnosta kokea elämää siinä järjestelmässä. Harmittaako?
Tosin, Vapaa-ajattelijoista saatte hieman pienen ryhmäkylänurkan johonkin korpeen, heitä on niin pieni ryhmä.
Voisitte tehtä pienet kupit siellä, jos vaikka laittaisitte heidät lappiin matkaoppaiksenne. He voisivat hyvin edustaa suuntaa, mihin päin ojentaudutte reppu selässä.
Iloinen naurajan paratiisi
6
<50
Vastaukset
- iloisellenaurajalle
- iloinen_naurajaa
HAHAHAHHAHAHAAHHAAA!!! :-):-):-)
Vapaus on ihanaa! Toisin on lahkojen orjien laita, joiden on pakko mennä lauantaiaamuna kirkkoon maksamaan kymmenykset ja muut uhrilahjat pastoreiden ellättämiseksi, kun pastorit ovat niin patalaiskoja, että eivät viitsi tehdä rehellistä työtä, vaan loisivat toisten omaisuutta hyväksi käyttäen. Hahahaaaaaaaaaaa!
- niinpäniinff
Mutta, se perjantaipullo, on pakko perjantaina hakea, ryypätä ja menettää jopa rahansa joskus viinaan.
Tupakkikin iän nautittuna saattaa Audinverran palamaan savuna ilmaan.
Tilasto tupakoinnin hinnasta on terveyskeskuksen seinäilmoituksesta, terveydenhoitajan puolella.
Eli tupakkiuhrit menee savuketeollisuuden tykö ja edesatuttamaan jopa huumepuolen "hyvinpahoinvointiin". Ketkä ovat patalaiskoja, on viranomaiset, ettei pysty stoppaamaan ihmisen hulluutta.
hahhahahahahahahhahahaaaaa... - iloinen_naurajaa
niinpäniinff kirjoitti:
Mutta, se perjantaipullo, on pakko perjantaina hakea, ryypätä ja menettää jopa rahansa joskus viinaan.
Tupakkikin iän nautittuna saattaa Audinverran palamaan savuna ilmaan.
Tilasto tupakoinnin hinnasta on terveyskeskuksen seinäilmoituksesta, terveydenhoitajan puolella.
Eli tupakkiuhrit menee savuketeollisuuden tykö ja edesatuttamaan jopa huumepuolen "hyvinpahoinvointiin". Ketkä ovat patalaiskoja, on viranomaiset, ettei pysty stoppaamaan ihmisen hulluutta.
hahhahahahahahahhahahaaaaa...Minä olen vapaa-ajattelija. Juon viskiä kun huvittaa. Poltan kannabista kun huvittaa. Nautin elämästäni!!! :-):-):-)
- hengenmiesoikein
Voihan sitä nauttimiseksi sanoa, polttaminenkin johtaa halitoosiin, eli pahanhajuiseen hengitykseen ja siitä saa vaimosikin nauttia.
hahahhahahahahaaaa. Ilo on teillä molemminpuolinen. Eli olet vaimollesi oikein hengen -mies. hohohohohohoho.... hiihihhih minuakin nauratttaa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2944781Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1353066Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k522983Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281541Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2271242- 471189
Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa
Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.71016Miten antaa merkki hyvin eri ikäiselle miehelle, että kertoisi toiveensa ja ajatuksensa?
Olen pitkään pitänyt miehestä, joka myös varmasti minusta. Hän ei tosin kerro ihastumisesta, eli voi hyvin olla, että tu78991Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme
Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu58981Paskalaista valokuitulakiin
Nyt maksajiksi joutuvat kaupunkilaiset eivätkä mökkiensä ulkohuusseissa kakistelevat mummot. Nimittäin EU määrää jokais52979