Abduktio ja sen alamuoto

Miksi taikuri James Randi ei ota kantaa kyseiseen ufoihin liitettyyn väitteseen tai sen yhteen osa alueeseen, nimittäin peräsuoli abduktioon.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hän tietää peräpää-asioista jo kaiken mutta se tieto on kätketty koodattuna hänen salaperäiseen hymyynsä. Kuulema taikakeppinsä nupin voi myös ruuvata irti ja kepin sisällä on pergamentti rullalla joka sisältää kuvia siitä missä kaikissa eri asennoissa kyseinen toimenpide voidaan suorittaa.
Kyseessä on skeptikkojen kuningas ja kaikkien avaimen reiästä universumia tarkastelevien epäilijäin idoli.

Äänestä

Mene, ja lähesty Randia kiihkeänä odottava peräsuolesi edellä, ja kokeilepa ottaako kantaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Miksimiksi-miksi kirjoitti:

Miksi taikuri James Randi ei ota kantaa kyseiseen ufoihin liitettyyn väitteseen tai sen yhteen osa alueeseen, nimittäin peräsuoli abduktioon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu