DNA netti ei aukea!

dnaonsyopaa

En pääse nettiin, koska tuo saa*anan "DNA netti" vi**us**tana ei suostu aukeamaan! Klikkailen 1000 kertaa eikä aukea, joudun poistamaan ja asentamaan uudestaan niin pystyy menemään nettiin sit kun sulkee sen niin ei taas aukea! Mitä He*vettiä?

2

236

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei!

      Oletko ollut jo asiasta yhteydessä asiakaspalveluun, onko vikaa tutkittu tarkemmin?

      Koskeeko vika DNA Netti yhteysohjelmaa vai ylipäätään nettiyhteyttä? Jos kyseessä on vain DNA Netti, varmista ettei sinulla ole tietokoneelle asennettuna mitään muita yhteysohjelmia muista mokkuloista, nämä voivat haitata toistensa toimintaa.

      Poista kaikki yhteysohjelmat koneelta, DNA Netti mukaanlukien ja käynnistä kone uudelleen. Asenna DNA Netti tämän jälkeen uudestaan mokkulalta.

      Jos ongelma taas koskee yhteyden toimimattomuutta, tästä kannattaa soittaa asiakaspalveluun p.044 144 044 jotta voimme tutkia mistä vika voisi johtua.

      Iiro / DNA Palvelu
      https://tuki.dna.fi

    • ohitadnanetti

      Ohita dna netti.
      Esimerkiksi jos jostakin löytyy muodosta puhelinverkkoyhteys ja siinä on esim. Huawei tai jotakin dna:han viittaavaa niin siitä vaan yhdistä ja soita. Netti pitäisi toimia sen jälkeen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen mukaan rasismi on huumoria

      Vaan kun koomikko kutsui Halla-ahoa fasistiksi, niin piti haastaa oikeuteen. Mihin se huumorinitaju yhtäkkiä hävisi? ⠀
      Maailman menoa
      161
      4814
    2. BOIKOTOIN - Ei mitään Suomi.fi postilaatikoita käyttöön

      Ainakaan minulle! Vai että pitäisi alkaa siellä käyädä katselemassa tammikuusta 2026 siis periaatteessa päivittäin että
      Maailman menoa
      209
      4031
    3. 214
      3233
    4. Lasse Lehtonen vaatii persuja pyytämään anteeksi aasialaisilta

      Persut ova romahduttaneet Suomen maakuvan parissa päivässä negatiiviseksi rasismillaan ja se alkaa vaikuttamaan jo Suome
      Maailman menoa
      110
      3074
    5. Hallitus on kaadettava ja Orpon on erottava

      Mikään muu hallitus ei ole oman elämäni aikana tuhonnut näin paljon tämän maan taloutta ja työllisyyttä sekä suomen main
      Maailman menoa
      89
      2909
    6. Lasse Lehtonen palasi ambulanssilennolla Suomeen

      Nyt on syytä lopettaa irvailu.
      Maailman menoa
      125
      1760
    7. HS 12/25 kysely: persut romahti, demarit raketoi

      Kyyti on kylmää persuleirissä, saattaa vetää siellä silmätkin viirulleen. Sen sijaan SDP:n puoluetoimistolla voidaan pok
      Maailman menoa
      15
      1639
    8. Rasismi rapauttaa Suomen mainetta ja hallituksen hiljaisuus pahentaa vahinkoa

      Finnairin viesti Japanista on pysäyttävä: suomalaisen politiikan rasismikohut heijastuvat suoraan matkustuspäätöksiin ja
      Maailman menoa
      128
      1370
    9. 61
      1349
    10. Aitolehti Capital

      HehkuB on myynnissä, kovalla työllä saavutettu unelma joka sekin lässähti kuten kaikki mihin ryhtyy! Nyt Sewen asialle
      Kotimaiset julkkisjuorut
      247
      1186
    Aihe