kainuuinttinyt

Moroo laittakaa kikkei alle nii ota yhteyt ja katotaa jos saatasjotain aikaseks;) oon ite intis 19v alokas kainuunprikaatis
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

eiks kukaa uskalla ottaa yhteyt tai laittaa tänne kikkiiän tai muuta?

Äänestä
  • Me kaikki ollaan heteroita. Sinut on jo myyty ryssille.

    Äänestä

mu kikki o jamskuh =)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hkinttialokas kirjoitti:

Moroo laittakaa kikkei alle nii ota yhteyt ja katotaa jos saatasjotain aikaseks;) oon ite intis 19v alokas kainuunprikaatis

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu