Ruisinkiin lähtiöitä?

Onko meniöitä kun nyt lipun hinnat 5€?? Ei kaadu karstulalaisten puliukkonen talous ihan heti kun lippu edullinen, niin ei tarvitse pusikosta kuikkia tapahtuman sisälle.
691
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tullaan tullaan!!

Äänestä

Pitäisikö laittaa lotto pystyyn.aiheena "kuinka moneen eri suuntaan voi cruisingletka lähteä" viimevuotinen cruising oli kyllä melkonen floppi.mitä tapahtui niille kunnon tapahtumille joissa porukkaa riitti yömyöhään.viimekesänä porukkaa lähti valumaan kotio jo tunnin päästä.

Äänestä

Valitetaan, kun ei tapahdu mitään, sitten kun tapahtuu-,taas valitetaan.

Äänestä

No oliko hauskaa? Oliko edes drive by-shootingia herra Un toimesta?

Äänestä
  • No oli hauskaa, totta kai.

    Äänestä

  • Ihan jees, pipariakin tuli.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


rosvoroipe kirjoitti:

Onko meniöitä kun nyt lipun hinnat 5€?? Ei kaadu karstulalaisten puliukkonen talous ihan heti kun lippu edullinen, niin ei tarvitse pusikosta kuikkia tapahtuman sisälle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu