En tiedä voiko tallaista luokitella. Haluaisin hirveästi tutustus pariskuntiin. Matkustella ja harrastaa seksiä kolmestaan. Tunteekohan jotkut myös näin?
Muut seksuaalisuudet, kolmestaan.
5
264
Vastaukset
Miksi kaikki pitäisi voida luokitella?
Se olis helpompaa vaan sanoa muille, pariskunnille, mä oon sitä. Ja ne tietäs heti että mä oon kiinnostunut niistä pariskuntana.
peepingtommi1 kirjoitti:
Mitä jos van kerrot olevasi kiinnostunut heistä pariskuntana? Eikö se aja saman asian?
Kyllä, ehkä sitä toisaalta haluuaa luokitella itsensä. Eikä olla vaan yleisnimikkeen pervo alla.
Haluan oman heimon?Ymmärrän kyllä. Itse taasen olen todennut että mitä turhaan lokeroisin itseäni, kun olen vaan oma itseni. Ehken johtuu siitäkin, etten ole kokenut mitään yhteenkuuluvuutta seksuaalisuuden takia mihinkään heimoon.
Perusta vaan:) Kolmas pyörä heimo?
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja17222237Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant739440Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.287421Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3236619Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va796291SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1805904Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot334920HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.944565Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm974319"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1153770
