oon nyt koiravihaaja

sori mut mä vihaan koiria. en oo varma onko tää tunne todellista vai hetkellistä mut kumminkin. maailma olis paljon parempi ilman koiria
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ok.

Äänestä

Niin entäs sitten?? Ei ole meidän muiden ongelma. Koiravihaajia on maailma täynnä. Mitä v****a tuut tänne valittaan???

Äänestä
  • No mitäs v****a SINÄ tulet tänne valittaan? Mitä sitten, jos joku yleisellä keskustelupalstalla kirjoittaa jotain, mistä sinä vajakki et pidä? Maailma on täynnä asioita, joista sinä valittaja et pidä, opettele elämään sen kanssa purkamatta vatipäisyyttäsi muihin.

    Äänestä

Ok mitä ihmettä

Äänestä

Koirat on kamuja neon niinku me

Äänestä

Tervetuloa joukkoon! Et ole yksin... koiria käytetään paljon pahuuteen ja väkivaltaan. Monet koirarodut on yksinomaan kehitetty siihen. Ainut eläin, joka todella voi olla ilkeä, ihmisen kasvattamana.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


koiravihaaja.nro1 kirjoitti:

sori mut mä vihaan koiria. en oo varma onko tää tunne todellista vai hetkellistä mut kumminkin. maailma olis paljon parempi ilman koiria

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu