TYTÖT: FARKUT MITÄ KÄYTÄTTE?

Mitkä farkut on parhaat?
7218
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Dr. Denim Kissy Jeans! Ainoot housut jotka istuu eikä tee musta vaihtoehtoisesti persjalkasen kääpiön näköistä (vaikka oonkin 167cm)! Just itseasiassa maksoin ostokset ja laitoin tilauksen :)

Äänestä
  • Pitää kyllä lisätä että kyseiset "farkut" ei kyllä tosiaan farkkukangasta ole, vaan jotain stretch materiaalia.

    Äänestä

Onlyn farkkuja tietty(vaik oonki jätkä).Ovat vaan niin hyvännäköisiä.

Äänestä

Ainut oikea.

Äänestä

En käytä farkkuja, hyi helvetti.

Äänestä
  • Mikäs niissä mättää? :P

    Äänestä

  • Farkut tuntuu epämiellyttäviltä jalassa, sitäpaitsi tiukat ja muotoja mukailevat vaatteet ovat etovia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


djdjg kirjoitti:

Mitkä farkut on parhaat?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu