peeveen terassi!

Kyseinen paikka on junkkaajia pullollaan!
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Junkkaajia terassi täynnä, vaikka baari kiinni maanantaina! Hienoja miehiä!

Äänestä

Eihän sinne muita sovi ku viet kaiken tilan muilta. Dollo.

Äänestä
  • Enhän minä siellä itse ollut! Pyörällä ajoin vaan ohi ja näin junkkaajat vemputtamassa meisseleitään.

    Äänestä

just joo

Äänestä

huonohiuksisia miehiä oli terassi täynnä vähä ennen kolmea! Liekkö holocausti tuloillaan?!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pera6969 kirjoitti:

Kyseinen paikka on junkkaajia pullollaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu