Ensiksi pitäisi määritellä, mikä on romanssi. Esim. rakkaus-sanaa käytetään aika huolettomasti kaikenlaisista pikkuihastuksista ja romansseista. Onko siis kysymyksessä romanssi vai pelkkä fyysisen tarpeen tyydyttäminen, kun Alanyassa nuoret miehet, joilla ei ole asuntoa, veivät tyttöjä peruskorjauksessa olevaan taloon ilmapatja kainalossa, kunnes omistaja pääsi selville aamuyön puuhasteluista talossaan ja sulki ovet ja ikkunat. Tai onko kysymyksessä lomaromanssi, kun naisia johdatellaan kaupoissa ylä- tai alakertaan ja WC:hen tietyssä tarkoituksessa?
Mikä on romanssi?
5
1710
Vastaukset
- Just_joo
Älä kysele typeriä. Suomi24-palstalla romanssi tarkoittaa panoa.
- Alanyalainen
Niin se kieli muuttuu! Täällä Alanyssa kyllä pannaan pohjoismaisia, kauniita ja koulutettuja tyttöjä niin halvalla, että paikallisia hävettää heidän puolestaan.
- ehdotus23
Romanssi = miehen penis käy naisen sisällä ?
- Ladydomina
Lapin reissut syksyisin ja keväisin.
Vai mitä ? Vaihtelua arkeen.. - nytnussitaan
Kun turisti nussituttaa itseään paikallisilla niin kyse on romanssista. Nieleminen on jo sitten rakkautta. Maksaminen seksistä tosi rakkautta. Gigolon raahaaminen suomeen vakavaa seurustelua. Sukupuolitauti on hellän kipeä muisto. Kyllä näitä eufenismeja riittää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?871704- 851212
- 1101113
- 67896
- 102861
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56808- 47721
- 36712
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis47661- 33653