hurghadaan

egypti

olemme lähdössä lokakuun23 hurghadaan. voisko joku kertoa millaista siel oli ? onko ketään muita hesasta lähös samaan aikaan?kiitti vastauksista:)

5

108

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Blondi122

      Jos olet vaalea, vähänkään hyvännäköinen nainen, älä lähde. Lomastasi tulee helvetillinen henkiinjäämistaistelu.

    • maatkailiija

      Kanssa lähdössä Lokakuussa Hurghadaan, onko kokemuksia Hurghadan ja hotellien omista rannoista snorklailusta, vai onko syytä lähteä snorklaus retkille ??
      Ihan siis kiinnoistais että onko siinä rannassa koralleja ja mereneläviä mitä snorklatessa katsella jne.. ??

    • Kleopatra90

      Hurghada on minun suosikki paikka Egyptissä ja suosittelen ehdottomasti snorklaus reissuja mitä tehdään eri saaristoihin jota yleensä jokaiset hotellit myivät erikseen. Riippuu toki hotellistakin mutta ehkä joistain rannoista voi löytää jotain hienoa snorklaamalla. El Gouna on ihana paikka Hurghadassa mihin myös suosittelen menemään.

    • Paruski

      Viime joulun aikaan olimme pari viikkoa. Giftunin saariretki oli ok. Aivan järjettömästi venäläisiä. Hotellien henkilökunta käynyt venäjän kurssit. Minun makuuni mesta on pilalla. Tämän hetkistä venäläiamiehitystä en tiedä, mutta tuskinpa on muuttunut.

    • tummajaRuma

      Entä jos oon tumma ja pirun ruma niin tuleeko mulla olemaan hauska loma?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taisin tehdä virheen

      Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle
      Ikävä
      44
      2992
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      36
      2631
    3. Et siis vieläkään

      Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
      Ikävä
      53
      2584
    4. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      102
      2258
    5. Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi

      Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle
      Ikävä
      48
      2094
    6. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      342
      1893
    7. Mitä haluat sanoa kaivatullesi?

      Onko ikävä? Milloin näitte viimeksi?
      Ikävä
      150
      1546
    8. Nainen, mulla olisi sulle pari vinkkiä

      Kerro vain ongelmasi niin annan siihen vinkin. :/
      Ikävä
      73
      1408
    9. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      23
      1188
    10. Nainen onko sulla supervoimmia ?

      Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.
      Ikävä
      28
      1175
    Aihe