Koska ne eivät menesty hyvin.
http://www.itviikko.fi/uutiset/2015/08/21/microsoft-irtisanoo-2300-suomessa/201510697/7
Väkeä potkitaan pihalle puhelinhommista. Ei ihmiset halua tällaisia palikkakännyköitä. Jos he haluaisivat ei olisi tällaisia massiivisia irtisanomisia vaan yhtiöllä menisi erinomaisesti.
http://www.itviikko.fi/uutiset/2015/08/21/microsoft-irtisanoo-2300-suomessa/201510697/7
Väkeä potkitaan pihalle puhelinhommista. Ei ihmiset halua tällaisia palikkakännyköitä. Jos he haluaisivat ei olisi tällaisia massiivisia irtisanomisia vaan yhtiöllä menisi erinomaisesti.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Kiitos Vapunen!!
Haluat siis loputkin Suomessa työskentelevät microsoftilaiset työttömiksi? No, kukin tavallaan, vaikka tosihan se on että Suomen myynnillä ei ole mitään vaikutusta.
Se on pian heillä edessä kännykkäpuolella.
Ajattelin just ostaa 2v päästä lumian hyviä puhelimia tietoturva parempi ei android tauhkaa. Aloitus kuuluisi raamattu palstalle. Senkin kannypaat. Usko jo ne palikat saa pois jos tahtoo tahtoo tahtoo osaa.
Palikoita ei saa pois:D
Palikkakännyköitä tai ei...
http://keskustelu.suomi24.fi/t/13735024/sadoissa-miljoonissa-android-puhelimissa-haavoittu
Ei ne anterotkaan täydellisiä ole...
On ne täydellisiä:D Kuluttajan täytyy vain osata valikoida AITO Android eikä valmistajan raiskaamia tietoturva-ongelmallisia:)
Android on paska joka menestyy vain siksi että sillä on etumatkaa ja sovellustarjontaa vr windows luureihin! Kukaan tuota tietoturvareikäistä paskaa käyttäisikään muuten :)
On ne puhtaat androiditkin bugisia ja reikäisiä samallalailla kuin muutkin. Sinähän pelle nyt valehtelet tämän tästä että saat tuota omaa luuriasi täällä ylistää ja myydä.
Ei ne ole:D
On mutta rajoittuneena ihmisenä et sitä ymmärrä kuten et mistään muustakaan!
Ei ne ole:DEi ne ole:D
on ne. johan lapsellisen yksinkertainen haitake kuten stage fright on sen osoittanut.
Paskapää kannyman, mikset vain tapa itseäsi?
Kännykkä on hyödyllinen tapuväline. Jos ne tuhottaisiin siitä seuraisi vakavia maailmanlaajuisia ongelmia..
Apuvälinesiis