Juoksuaika

Onko kellään tietoa tai kokemusta voiko nartun juoksua siirtää?
3260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä voi, soita eläinlääkäriin ja kysele tarkemmin.

Äänestä

sitä pitäisi siirtää??

Äänestä
  • Ollaan lähdössä reissuun ja jos juoksu tulee, niin koiranhoitaja pääsisi helpommalla kun talouteen kuuluu useita narttuja ja uros, kaikki sisä/soffa koiria. Mutta en tiedä onko tuo nyt mikään tarpeeksi hyvä syy. Täytyy miettiä asiaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


koiruus kirjoitti:

Onko kellään tietoa tai kokemusta voiko nartun juoksua siirtää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu