En tiedä voiko kysyä tällästä täällä. Olen 14v, poika ja mulla ei ole vielä murrosikä alkanu. Oltiin tänään kavereitten kanssa koulun jälkeen Hietsun rannassa uimassa. Kavereilla oli uikkarit ja mulla ei ollut. Kaverit sano että, mä oon ihan pikkupojan näköinen että, voin uida boksereilla, mulla oli tollaset tiukat siniset kuviolliset bokserit. Vähän niin kuin uikkarit, ne oli black horset. Siellä oli muitakin poikia ja tyttöjä ja ne kyllä vähän katteli mua. Niin että, onko noloo jos 14v. ui alushousuilla.
Voiko 14v. poika uida boksereilla.
11
2565
Vastaukset
- Juu123492351
Eipä tuo ole sen kummempaa, kannattas vaihtaa nuo bokserit uinnin jälkeen uusiin, koska näyttää tyhmältä esim. farkkujen läpi märkä läntti perseessä :D
- ciweys.poliisi
Kuminauhat niihin lahkeitten suihin tai sit tarpeeks pitkät stayupit, että yltää niihin lahkeisiin asti!
- ffggjjkl
Olin 13v ja oltiin uimarannalla ja muilla oli uikkarit mukana, mulla ei. Olin pienikokoinen 160 cm eikä karvatkaan vielä kasvaneet, niin menin alasti uimaan. Kylhän jotkut katto vähän pitkään, mut eipähän tarvinnu kastella kalsareita.
- freeballerboy
Oliks uinnin jälkeen märät bokserit housujen alla vai veditkö ilman?
On. Ainakin mulle olis, riippuu vähän jos näyttää iha 100% boksereilta.
- alkkarit160
Joo kiitti kommenteista, onneksi niissä boksereissa oli tiukat lahkeet pysyi pippeli hyvin siinä etumuksessa. Tai oli siinä pieni kohoutuma, pili 5cm. En tietenkään laittanut märkiä boksereita farkkujen sisään, vaan pippeli oli paljaana farkuissa. Mutta mökillä kyllä uin alasti koska ei ole vielä karvoja. Mutta en uimarannalla kehtaa ilman housuja. Ja onneksi nää mun bokserit oli kuviolliset niin moni varmaan luuli et ne oli uikkarit. Mut myönnän et oli vähä noloo kun toisilla oli uikkarit ja mulla alushousut.
- 01oon
No ei oo noloo olin tässä viikko sitte rannalla ja siellä joku 20-30v mies ui boksereissa :)
- pikkupilit
Miksi kastella alushousut, kun voiuida alasti. Oltiin eilen illalla yhellä lammella uimassa. Mä ja mun kaksi kaveria ollaan vielä 12v. joten pippeli on pieni ja sitten meillä ei kenelläkään vielä ole karvoja. Sitten toi Jere on 13v, ja se ei heti kehannu riisua boksereita koska sillä oli jo kasvanu ihan vähän jo karvoja. Ja sen pippeli oli kasvanu tosi paljon. Jere piti alussa kättä siinä karvojen kohdalla sillä oli samanlaiset punaset bokserit kuin mulla. Onneksi siellä lammella ei ollut muita uimassa kuin kolme pikku tyttöä, no ne tietenkin nauro kun me oltiin alasti. Mutta oli ihan kivaa olla alasti kavereitten kanssa. Ja bokserit pysyi kuivana, vaikka kyllä ne vähän kastui kun laittoi ne märälle iholle.
- kukauskoo
Niin varmasti. Ja tämän jutun kirjoittaja on 60v pervo pappa. Hyi helevetti...
- 15vee
Ei siinä ole mitään noloa jos 13-14 kundi ui boksereilla, mä uin kaverin kanssa usein boksereilla.
- Anonyymi
Ei ollut noloa,päin vastoin. ,seksikästä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies, mitä minun pitäisi tehdä
Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur1101711- 1711648
Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen
Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍1691548Summit-tippuja Nicola sai Carolalta yllättävän viestin - Some älähtää rajusti: "Älä viitsi..."
The Summit Suomi -kisa käy kuumana kylmässä Norjan vuoristossa. Nicola tiputettiin kisasta juuri ennen finaalia. Likaise231338Sofia Virralla ja Minja Koskelalla ei mitään käsitystä terveyskeskusmaksuista!
Vasemmistopimut Sofia ja Minja täysin ulkona sote asioista, ei minkäänlaista käsitystä edes mittaluokasta, missä terveys901225Juusolle sataa vihaisia viestejä hoitajilta ja loput nauravat hänelle
Ei löydy montaakaan, joka kehuisi Juuson toimintaa ministerinä: "Selvä enemmistö Juuson päivitykseen reagoineista on su146983Persuehdokas uhkasi tappaa "jätkän" ja ravintolayrittäjän
Kuuntele tästä kuinka meuhkaa. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/4eb3034d-48c5-4f31-b53c-42be3dc9607c71977- 98937
Sofia Virta vertasi Karjalan evakoita nykymatuihin
Vihreiden puheenjohtaja Sofia Virta avasi sanaisen arkkunsa, eli tyhmyyden tynnyrinsä, valtiovarainministeri Riikka Purr190841Rokotevastaiset aiheuttaneet lasten kuolemat USA:ssa, eivätkä pyydä anteeksi
Jo kaksi lasta kuollut tuhkarokkoon Texasissa, koska rokotevastaiset ovat toimillaan tuhonneet suojaavan rokotekattavuud211801