mamu riehuu vastaanottokeskuksessa, video!

https://m.youtube.com/watch?v=J8uHVshpYR4

Toivottavaa ei tommosia tänne tule. Hurjaa on meno, mikäköhän tuokin on oikeasti miehiään? Pelottaa edes ajatella.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Todennäköisesti joku Isis mies. Vittu ja kohta näitä on meilläkin omasta takaa, saatana!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eiterrorismille kirjoitti:

https://m.youtube.com/watch?v=J8uHVshpYR4

Toivottavaa ei tommosia tänne tule. Hurjaa on meno, mikäköhän tuokin on oikeasti miehiään? Pelottaa edes ajatella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu