Hei!
Jatkossa lähetämme rekisteröitymisen yhteydessä annettuun sähköpostiosoitteeseen vahvistuspyynnön, jota klikkaamalla sähköpostiosoitteen saa vahvistettua. Esimerkiksi unohtunut salasana on mahdollista palauttaa ainoastaan tällaiseen vahvistettuun osoitteeseen.
Mikäli olet jo rekisteröitynyt, on hyvä käydä omista asetukista tarkastamassa, onko tietoihin merkitty toinen vaihtoehtoinen sähköpostiosoite ja lisäksi, että se on varmasti vahvistettu.
Jos sähköpostiosoitteesi on vahvistamaton, asetuksissa näkyy painike, josta vahvistuslinkin saa tilattua.
Suomi24 Ylläpito
Rekisteröinnin vahvistaminen

12
237
Vastaukset
- kunhan.mainokset.pyörisi
Johan se viimeinkin joku kunnollinen uudistus tähän sekoiluun. Kiitos!
Vaan kuinkas tiedottaminen asiasta jo rekisteröityneille? Tälle palstalle pitää eksyä, eikä tätä tiedotetta enää näy palstan etusivulla... Eikös asetuksissa olisi ihan asiallista kertoa ihan selkokielellä sähköpostiosoitteen perässä "Vahvistettu" kun se on vahvistettu ja "Vahvistamaton" jos ei.
Pelkkä tilaus-nappulan puuttuminen ei riitä- ainakangertaaa
Laitoin vaihtoehtoisen osoitteen ja menin postiin vahvistamaan sitä.No tulipa heti,että pahus...sivua ei löydy jne...kuuluuko se tulla noin?
- ainakangertaa
Juu,ei pysty edelleenkään vahvistamaan,kun ei sivua muka löydy. Miten muilla?
- kunhan.mainokset.pyörisi
Milloinka Suomi24 alkaa tekeleitään testaamaan? Ei se riitä että menne uusi moduuli kääntäjästä läpi!!
Sähköpostiini tuli tilattu vahvistusviesti. Viestin linkkiä kun painaa, saa ilmoituksen:
"Pahus. Sivua ei löytynyt.
Tarkista kirjoittamasi osoite ja yritä uudelleen. Mikäli arvelet että kyseessä on meidän virheemme, hae apua opastussivuiltamme."
Vahvistusviestissä lukee että viestin linkin voi avata vain kerran. Pitääkö tilata uusi vai mitä tehdä?? Mutta siis tämä uudistus ei toimi!!! Kiitos Suomi24, päivän naurut LOL LOL LOL
Tein uuden profiilin/nimimerkin. Yritin vahvistaa sähköpostiosoitteen... 'Pahus.sivua ei löydy.'
Juu, olette te jo näyttäneet että osaatte tyriä kaiken. Eikö olisi aika saada muutosta tähän kaaokseen ja osaamattomuuteen???? Ei tällaista voi ymmärtää, kerta toisensa jälkeen saatte kustua kaiken mitä teette. Tämä on naurettavaa, miten te kehtaatte? Eikä Matti Vähälaho valvo mitä siellä tuherretaan?Ja eikö Laura A. ole päävastuussa Suomi24 uudistuksesta Allerin puolelta? Missä on se vastuunotto, tunnollisuus.. Laura ja Matti, ottakaa vastuunne tästä epäonnistumisen peräsynnistä!
Kovasti Matti ja Laura omastaan hehkuttamassa viime talvena
https://www.youtube.com/watch?v=blY5hERiG2s
Ja kaikki Suomi24 uudistukseen liittyvät videot löytyy:
https://www.youtube.com/watch?v=vRheLIsoirY&list=PLD_5BfcNyVjIrBEfDtF-gTZ_hmYEsabYv
Saa nauraa vapaasti. Miten em. ihmiset ovat kehdanneet lähteä tällaisen asian edessä pilaamaan julkisen kuvansa. "Maailmassa monta, ihmeellistä asiaa.."
- piripiripiripiripiripiri
Tää on niinkuin pirihörhöissä koodarit töissä..
- aw4etryguyhrtf
Kiitos tiedotteesta! Koska tiedotatte jälleen viestipuun palauttamisesta. Viimeisimmästä teidotteesta yli 1,5 vuotta
- ei_sitä_toivotakaan_enää
Ei taida olla mitään sellaista päätöstä. Ylläpito on täystyöllistetty spämmääjien takia, joten turha odottaa mitään viestipuuta. Ei sitä kukaan erityisesti toivokaan, koska viestipuu hidastaa ja hankaloittaa sivuston käyttöä ja kuormittaa palvelinta.
- wertewrtert
Ja vastaus kiitos
- NimetPoisTaiSäKuolet
Ja PASKAT!!! silti viime aikoina rekisteöity (blokattu) kymmeniä nimimerkkejä joita ei ole koskaan edes ajatuksenakaan käyttää...
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1892704Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061132- 94989
- 64921
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait241826Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20820Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka288791Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies90785Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22718