Poliisi kaipaa tietoja.
13-vuotias tyttö yritettiin raiskata Espoossa - poliisi kaipaa havaintoja
Epäilty on 16-18-vuotias, tummaihoinen nuorimies.
Torstai 27.8.2015 klo 13.29 (päivitetty klo 13.39)
Poliisi tutkii Espoossa tiistai-iltana tapahtunutta raiskauksen yritystä, jonka kohteena oli 13-vuotias tyttö.
Raiskauksen yritys tapahtui Kauklahdenväylän ja Mänkimiehentie 5:n välisellä kävelypolulla tiistaina kello 19.30.
Epäilty on 16-18-vuotias, tummaihoinen nuorimies. Hän on sänkihiuksinen ja ruumiinrakenteeltaan hoikka. Epäillyllä oli yllään valkoinen t-paita ja farkkushortsit.
Poliisi kaipaa havaintoja tuntomerkkeihin sopivan nuoren miehen liikkeistä tapahtuma-alueelta tai sen läheisyydestä.
Poliisi pyytää ilmoittamaan mahdollisista havainnoista numeroon 0295 438330.
JESSE MÄNTYSALO
[email protected]
13.vuotias tyttö yritettiin raiskata lenkkipolulla
Jesse.Mäntysalo
1
168
Vastaukset 1
- 13-vuotiaana-saa-trauman
joka pysyy.
Karkoitettava on tuollainen ihmisoikeusloukkauksia tekevä mamu.
Toivottavasti saadaan kiinni tuo laiskana rahaa Suomesta saava musta äijä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän48950Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll15828Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl497779- 46707
- 42644
- 36586
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30586Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE169536Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37530- 44480