Olen huorannut tänäänkin vaikka millä mitalla.
Vastaukset 9
- meemuuallehuoraa
mitä sä täällä teet
- Senkus
jos et ilmaiseksi orja työnä tee, niin sitten kannattaa. Mikäs siinä
- derbtt
Mitä sitten? Monet on
- säälittävää.sakkia
Olet nyt sitten ottanut näiden ätmi hörhöjen kirjoittelut tosissasi. Oletko yhtään miettinyt miksi he täällä katkerana kirjoittelevat naisista loukkaavaan sävyyn. He ovat itse aiheuttaneet tilanteen jossa eivät kelpaa. Kun hakee naisesta vaan yhtä asiaa eikä pysty kunnioittamaan eikä myöskään rakastamaan naista (en usko että nämä ätmit pystyvät rakastamaan yhtään ketään) niin on aivan selvää ettei sitä pesää saa. Hehän ovat vain säälittäviä katkeroituneita nössöjä. Tänne yritetään sitten vierittää koko oma ongelma naisten syyksi. Et sinäkään niin tyhmä voi olla ettet tätä huomaisi. Naiset eivät ole huoria jos hakevat itselleen omaa kultaa. Nämä ätmit eivät myöskään omista kaikkia naisia joten heillä ei ole edes mitään syytä tai oikeutta ottaa kantaa kenenkään miesasioihin.
Samanlainen katkeruus muuten paistaa sellaisten 50-70 kymppisten miesten jutuissa. Naiset on hirveitä, siis ne nuoremmat joita niin kauheasti haluttaisiin mutta jotka ei huoli kun niitä oman ikäisiänsä haluavat. No sitten nämä miehet katkerina kitkerän sapekkaita tekstejä suoltavat.- SinäköSeSiinä
hmm
Mites onkohan nyt lämmöt korkealla ja itse rupeat nyt kuvittelemaan kirjoituksia jotenkin? Rauhoitu pari päivää. Tekstit ei sen jälkeen näytä niin henk. kohtaisilta.
Ei kaikki kirjoita katkeroituneita haukkumisia, vaikkei aina kelpaisikaan - Huomhox
Kyse oli huomiohuoraamisesta.
- Xixho
SinäköSeSiinä kirjoitti:
hmm
Mites onkohan nyt lämmöt korkealla ja itse rupeat nyt kuvittelemaan kirjoituksia jotenkin? Rauhoitu pari päivää. Tekstit ei sen jälkeen näytä niin henk. kohtaisilta.
Ei kaikki kirjoita katkeroituneita haukkumisia, vaikkei aina kelpaisikaanIhan asiallinen kirjoitus se oli.
Äläkä säkään ala heti kuvitella "sinäkösesiinä", koska maailmassa on aika monta muutakin naista kuin se yksi, jonka kuvittelet kirjoittavan koko internetin.
- KetäKiinnostaa
Tuli mieleen se viiden lapsen "Playboy"-äiti ja lukemattomat turhat uutiset roskalehdissä viimeaikoina.
Oma on asiasi!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ny se loppuu ( Kuhmo)
Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.742445Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan
Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt372027- 1021266
- 491032
- 95946
Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki
Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.27874- 31770
Äimän käki
Olen vähää vaille viisikymppinen mies, ja olen elellyt ilman parisuhdetta parisen vuotta. Nyt vihdoin ja viimein tuntuu,154758- 41695
Nainen, miten suhtautuisit
Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?56608