Olisi uuden puhelimen oston aika.
Mitä älypuhelinta suosittelette 200-300€ hintahaarukkaan?
Ja puhelimen on oltava android.
Mitä älypuhelinta suosittelette 200-300€ hintahaarukkaan?
Ja puhelimen on oltava android.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
One Plus 1. Parempaa ei saa tuohon hintaluokkaan.
One Plus mallissa on puhdas Android ja nopeat päivitykset. Siinä ei ole turhia sovelluksia tai hidastavia käyttöliittymiä. Lisäksi muokattavuus on paljon parempi kuin vakio Androidissa eli pienempiäkin asioita voi säätää. Lisäksi hinta on todella edullinen ominaisuuksiinsa nähden..
https://oneplus.net/fi
Ja voi tilata ilman kutsuja tämän 1 mallin joka on vielä hyvä.
Jos haluat puhelimen, jonka huoltoon menee 2-4 vk ostaa oneplus one. Muutoin nexus 5 (vanhempi, tai nyt syksyllä tuleva päivitetty versio) jos haluat uudet päivitykset ensimmäisenä.
Huoltoon voi mennä aikaa mutta ei sitä tarvitse tehdä:D
Sony xperia on paras mahdollinen.
Ei ole paras vaihtoehto vaikka hyvä onkin.
Kun vapunen sanot, että one plus onessa ei ole käyttöliittymää, niin miten ihmeessä sinä käytät sitä ihmevärkkiäsi?
Kuka vapunen? Ei häntä enää täällä ole..
Ehdotan Motorolan, Sonyn Ja Nexus mallistoja, mikäli android puhelimen haluat. Edelliset tulevat aikatavalla ilman ylimääräistä sälää.
?
Mikä puhelin osaa olla kuin My Safy.