phuket

onko lähös porukkaa samaan aikaan.me mennään kata beachille.
52307
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

23.2 patongille!parempi kuin kata...hehheh!

Äänestä
  • 16.01 Karon Beachille! Ja tämä on paras!!!

    Äänestä

  • Ansu kirjoitti:

    16.01 Karon Beachille! Ja tämä on paras!!!

    phuket on anuksesta ja kaupunki pelkkää ilotyttö toimintaa. vihertykää kateudesta ku me mennään krabille!

    Äänestä

  • best for ever kirjoitti:

    phuket on anuksesta ja kaupunki pelkkää ilotyttö toimintaa. vihertykää kateudesta ku me mennään krabille!

    Se on aivan totta kunhan pysyy kaukana Ao Nangista (=samaa p**kaa kuin Puketti) !! Krabissa on ihania paikkoja ja lähes paratiisisaaria..

    Äänestä

Hei

Eikö olekkin ymmärrettävää, että monet, kuten minäkin valitsen mieluimmin "omatoimimatkan" ja reittilennon Thaimaahan.

Koko charteri 19.2 on täynnä samanlaisia.

t. A340

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


19.2 kirjoitti:

onko lähös porukkaa samaan aikaan.me mennään kata beachille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu