Toivottavasti

tämä warettajien etsintä jatkuu. Ei ole olemassa yhtäkään veruketta ja syytä, jonka varjolla waretus olisi hyväksyttävää.
Se on ehdottomasti tuomittavaa ja siitä tulee rangaista niin, että tuntuu.
61377
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

se loppu jo

Äänestä
  • se etsintä jo,ware jatkuu,eli kaikki mulettamaan takas!

    Äänestä

Ugh, vanhemmat on puhuneet

Äänestä

Jos ei Isä ja Äiti tiedä mitä koneella on/tehdään niin ei voi paljoo kommentoida tälle palstalle lapsen puolesta.
Paljstaa feikin tai umpitollon!

Äänestä
  • Sen takia meijän poika ei saa pitää koneessaan kiintolevyä, ei sisäisiä eikä ulkoisia.

    Äänestä

2fuck4u

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Isä ja Äiti kirjoitti:

tämä warettajien etsintä jatkuu. Ei ole olemassa yhtäkään veruketta ja syytä, jonka varjolla waretus olisi hyväksyttävää.
Se on ehdottomasti tuomittavaa ja siitä tulee rangaista niin, että tuntuu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu