Hei! Olen 2 lapsen perheenisä (28v), joka voi asiaa tarkoin harkittuaan luovuttaa siittiöitä niitä tarvitsevalle. Olisi hienoa voida auttaa tällä tavalla perheenlisäyksestä haaveilevaa. En olisi lapsen kanssa missään tekemisissä, vaan roolini rajautuisi ainoastaan luovuttamiseen. Sukupuolitauteja ei ole (testattu) ja luovutus tulisi kyseeseen muumimukin avulla. Yhteyttä saa sähköpostitse "[email protected]"
Vastaukset 3
- 1900
laske vaan muijasi pimppaan spermat ,muumimukin voi myydä ne on arvotavaraa nykyään.
- Lapsetonäiti81
Minä haluaisin laspen ilman miestä elämääni. Olen 34 vuotias joten nyt alkaa olla viime hetket ruveta miettimään perheen perustamista. Minä haluan kasvattaa lapsen yksin.
- lapsetonäiti81
kiitokseksi saat persettä
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1652160
Naisten liian suuret vaatimukset?
Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta4111582Johanna Tukiainen oli seonut ja hyökännyt ystävänsä kimppuun.
Ollut suora lähetys ja repinyt hiuksista ystäväänsä.1801135Olen Aito Narsisti
Kysykää mitä haluatte liittyen tähän aiheeseen. Joitain kokemuksiani asiaan liittyen voin harkintani mukaan jakaa.279774- 278675
- 33651
Outo liikkuja
Tämä tyyppi josta kirjoitettiin Ähtärin Ilmoitustaululla. Joka yritti varastaa auton meijeritieltä. Hän liikkui koulut12651- 191593
- 95568
Iso käsi pormestarille hyvin hoidetusta työstä
Puolangan kunta on siistinyt Paljakan rinteitä kesän aikana – yksi keskeneräinen lakiasia hidastaa vielä rinnekeskuksen22557