Spermanluovuttaja ilmoittautuu

MiesLuovuttaaSiittiöitä

Hei! Olen 2 lapsen perheenisä (28v), joka voi asiaa tarkoin harkittuaan luovuttaa siittiöitä niitä tarvitsevalle. Olisi hienoa voida auttaa tällä tavalla perheenlisäyksestä haaveilevaa. En olisi lapsen kanssa missään tekemisissä, vaan roolini rajautuisi ainoastaan luovuttamiseen. Sukupuolitauteja ei ole (testattu) ja luovutus tulisi kyseeseen muumimukin avulla. Yhteyttä saa sähköpostitse "[email protected]"

3

147

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 1900

      laske vaan muijasi pimppaan spermat ,muumimukin voi myydä ne on arvotavaraa nykyään.

    • Lapsetonäiti81

      Minä haluaisin laspen ilman miestä elämääni. Olen 34 vuotias joten nyt alkaa olla viime hetket ruveta miettimään perheen perustamista. Minä haluan kasvattaa lapsen yksin.

    • lapsetonäiti81

      kiitokseksi saat persettä

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 165
      2160
    2. Naisten liian suuret vaatimukset?

      Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta
      Sinkut
      411
      1582
    3. Johanna Tukiainen oli seonut ja hyökännyt ystävänsä kimppuun.

      Ollut suora lähetys ja repinyt hiuksista ystäväänsä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      180
      1135
    4. Olen Aito Narsisti

      Kysykää mitä haluatte liittyen tähän aiheeseen. Joitain kokemuksiani asiaan liittyen voin harkintani mukaan jakaa.
      Sinkut
      279
      774
    5. PÄIVÄN KYSYMYS

      Haluatko SINÄ afkaani-muslimin ministeriksi?
      Kajaani
      278
      675
    6. 33
      651
    7. Outo liikkuja

      Tämä tyyppi josta kirjoitettiin Ähtärin Ilmoitustaululla. Joka yritti varastaa auton meijeritieltä. Hän liikkui koulut
      Ähtäri
      12
      651
    8. Mara puhuu narsuista

      Eikö toi ämmä itse ole suurin sellainen?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      191
      593
    9. Oivallus

      Mitä olet oivaltanut viimeksi?
      Ikävä
      95
      568
    10. Iso käsi pormestarille hyvin hoidetusta työstä

      Puolangan kunta on siistinyt Paljakan rinteitä kesän aikana – yksi keskeneräinen lakiasia hidastaa vielä rinnekeskuksen
      Puolanka
      22
      557
    Aihe